10 749,00 kr
inkl. mvaLevering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

for ditt kjøpsvalg?
Produktinformasjon "16 x Stabelstol DIEGO"
Sett med 16 Diego besøksstoler
Denne besøksstolen er ideell for venterom, messer og andre arrangementer.Om nødvendig kan den stables og dermed lagres på en plassbesparende måte.I tillegg til utseendet og det tidløse designet, er denne besøksstolen spesielt preget av det ergonomisk formede setet, som ikke gjør selv lengre perioder med å sitte anstrengende. Fargene eik og valnøtt har finér av ekte tre.
Ca. mål:
Total høyde: 86 cm
Total bredde: 43 cm
Total dybde: 45 cm
Setehøyde: 45 cm
Max. Maks. belastning: 120 kg
Sete:
Materiale: tre
Komfortabel sittestilling takket være ryggstøtte
Stell:
Materiale: metall i kromutseende
Stabil ramme med fire ben
Spesielle egenskaper:
Stabelbar
Moderne, funksjonell design
Komfortabel sittekomfort selv etter flere timer
Vedlikeholdsveiledning:
Tørk av lett smuss med en fuktig bomullsklut
For rengjøring anbefaler vi en bomullsklut fuktet med lunkent vann
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Fotstøtte: | Uten fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Tre |
| Høydejustering: | nei |
| Maks setehøyde: | 45 cm |
| Materialets sammensetning: | Tre |
| Med hjul: | nei |
| Roterbar: | nei |
| Serienname: | Diego |
| Set Artikkel: | 16-seter |
| Sitte dybde: | 41 cm |
| Sittehøyde Min: | 45 cm |
| Språk i manual: | Ingen språk |
| Total bredde: | 43 cm |
| Total dybde: | 45 cm |
| Total høyde: | 86 cm |
| Vekt (kg): | 96 |
| kapasitet: | 120 kg |
| setehøyde: | 45 cm |
| Stil: | Moderne |
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen utelukkende innendørs.









