1 629,00 kr
inkl. mvaLevering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

for ditt kjøpsvalg?
Produktinformasjon "2x Stabelstol DIEGO ergonomisk"
2x Diego stabelstol
Denne stabelstolen er ideell for venterom, messer, kantiner og selskapslokaler.
Den kan stables ved behov og dermed lagres på en plassbesparende måte.
I tillegg til utseendet og det tidløse designet, er denne besøksstolen spesielt preget av det ergonomisk formede setet, som sikrer at selv lengre sitteperioder ikke blir anstrengende.
Fargene eik og valnøtt har finér av ekte tre.
Ca. Dimensjoner:
Setehøyde: 45 cm
Total høyde: 86 cm
Total bredde: 43 cm
Total dybde: 45 cm
Sete:
Materiale: tre
Komfortabel sittestilling på grunn av ryggstøtte
Ramme:
Materiale: Metall i krom-look
Stabilt understell med fire ben
Spesielle egenskaper:
Stabelbar
Moderne, funksjonelt design
Max. Bæreevne: 120 kg
Komfortabel sittekomfort selv etter flere timer
Vedlikeholdsanvisning:
Tørk av lett smuss med en fuktig bomullsklut
For rengjøring anbefaler vi en bomullsklut fuktet med lunkent vann
Overflatene skal kun støvsuges med egnet tilbehør
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Grunnleggende materiale: | Tre |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | nei |
| Maks setehøyde: | 45 cm |
| Materialets sammensetning: | Tre |
| Materiell ramme: | Metall i kromoptikk |
| Med hjul: | nei |
| Roterbar: | nei |
| Serienname: | Diego |
| Set Artikkel: | 2-seter |
| Sitte dybde: | 41 cm |
| Sittehøyde Min: | 45 cm |
| Språk i manual: | Ingen språk |
| Total bredde: | 43 cm |
| Total dybde: | 45 cm |
| Total høyde: | 86 cm |
| Vekt (kg): | 12 |
| kapasitet: | 120 kg |
| setehøyde: | 45 cm |
| Stil: | Moderne |
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leketøy.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen utelukkende innendørs.








