849,90 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
Tilgjengelig umiddelbart
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 305583
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Produkthøydepunkter
- Med høykvalitets polstring og kunstlærtrekk.
- Ramme av metall i kromoptikk med fem lettgående hjul.
- Ca. mål HxBxD: 46 - 58 x 54 x 54 cm. Sittehøyde: 46 - 58 cm.
- Høydejusterbar og dreibar.
- komfortabel og lettstelt krakk med lettrullende hjul.
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Arbeidsskammel Augsburg Kunstlær"
Sete:
Trekk: fineste kunstlær
Kan høydejusteres & dreies
Sitteflaten er behagelig polstret
Ramme:
Material: Metall med kromoptikk
Lang levetid
Inklusive 5 lettløpsruller
Spesielle karakteristikker:
Komfortabel å sitte i over mange timer
Lettstelte overflater
Stabil metallramme
Informasjon angående pleie:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
For rengjøring anbefaler vi at du bruker såpeblanding, vann og en myk klut
Overflatene må kun støvsuges med passende munnstykke
Trekk: fineste kunstlær
Kan høydejusteres & dreies
Sitteflaten er behagelig polstret
Ramme:
Material: Metall med kromoptikk
Lang levetid
Inklusive 5 lettløpsruller
Spesielle karakteristikker:
Komfortabel å sitte i over mange timer
Lettstelte overflater
Stabil metallramme
Informasjon angående pleie:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
For rengjøring anbefaler vi at du bruker såpeblanding, vann og en myk klut
Overflatene må kun støvsuges med passende munnstykke
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Augsburg er en komfortabel og lettstelt krakk med lettrullende hjul. Det enkle designet og de praktiske funksjonene er ideelle for jobb og hjem.
Setet kan justeres i høyden og krakken er roterbar. I tillegg er setet komfortabel polstret og det kunstige skinnet er lett å vedlikeholde.
Ca. mål: Total høyde: 46 - 58 cm I Total bredde: 54 cm I Total dybde: 54 cm I Sittehøyde: 46 - 58 cm I Sitteflate (BxD): 35 x 30 cm I Vekt: 5 kg
Kryssfot i krom utseende gir stabilitet og har plastikk-lenkehjul. Hjulene passer både til teppegulv og parkett/laminat.
Det finnes en perfekt dreiekrakk for enhver smak, og den gir alt man trenger for komfortabelt arbeid. Velg blant tre farger: grå, svart eller hvit.
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Armlener justerbare: | nei |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Uten fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Kunstlær |
| Høydejustering: | nei |
| Maks setehøyde: | 58 cm |
| Materiale hjul: | Plast |
| Materiale polsterfylling: | Kaldskum |
| Materialets sammensetning: | Kunstlær (100% polyuretan) |
| Materiell ramme: | Metall i kromoptikk |
| Med hjul: | Ja |
| Nedre ryggstøtte justerbar: | nei |
| Rammefarge: | krom |
| Roterbar: | Ja |
| Rygglenet høydejusterbar: | nei |
| Rygglenet tilstede: | nei |
| Serienname: | Augsburg |
| Setetype: | Høydejusterbar |
| Sitte dybde: | 54 cm |
| Sitteflate (BxD): | 35 x 30 cm |
| Sittehøyde Min: | 46 cm |
| Språk i manual: | Universell |
| Total bredde: | 54 cm |
| Total dybde: | 54 cm |
| Total høyde: | 46 - 58 cm |
| Type ryggstøtte: | Ikke vippbar |
| Type stol: | Arbeidskrakk |
| Vekt (kg): | 5 |
| kapasitet: | 115 kg |
| setehøyde: | 46 - 58 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 115 kg.
- Denne varen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne varen kun innendørs.
- Denne varen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne varen kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de







