Arbeidsskammel Club Kunstlær krem Farge: krem
1 349,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
ikke tilgjengelig
Utsolgt
Artikkelnummer: 307583
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Arbeidsskammel Club Kunstlær krem"
Sete:
Trekk: fineste kunstlær
Høy sittekomfort takket være godt polstret sitteflate
Ryggstøtten gir en behagelig sitteposisjon
Ramme:
Material: Metall med kromoptikk
Med stabilt metallkorsbom
Inklusive 5 lettløpsruller
Spesielle karakteristikker:
Moderne design
Kan snus
Kan høydejusteres
Informasjon angående pleie:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
For rengjøring anbefaler vi at du bruker såpeblanding, vann og en myk klut
Overflatene må kun støvsuges med passende munnstykke
Trekk: fineste kunstlær
Høy sittekomfort takket være godt polstret sitteflate
Ryggstøtten gir en behagelig sitteposisjon
Ramme:
Material: Metall med kromoptikk
Med stabilt metallkorsbom
Inklusive 5 lettløpsruller
Spesielle karakteristikker:
Moderne design
Kan snus
Kan høydejusteres
Informasjon angående pleie:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
For rengjøring anbefaler vi at du bruker såpeblanding, vann og en myk klut
Overflatene må kun støvsuges med passende munnstykke
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Armlener justerbare: | Ingen armlener |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Uten fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Kunstlær |
| Høydejustering: | Ja |
| Maks setehøyde: | 64 cm |
| Materiale hjul: | Plast |
| Materiale polsterfylling: | Kaldskum |
| Materialets sammensetning: | Kunstlær (100% polyuretan) |
| Materiell ramme: | Metall i kromoptikk |
| Med hjul: | Ja |
| Nedre ryggstøtte justerbar: | nei |
| Rammefarge: | krom |
| Roterbar: | Ja |
| Rygglenet høydejusterbar: | nei |
| Rygglenet tilstede: | Ja |
| Ryggstøttehøyde: | 25 cm |
| Serienname: | Club |
| Setetype: | Høydejusterbar |
| Sitte dybde: | 50 cm |
| Sitteflate (BxD): | 43 x 34 cm |
| Sittehøyde Min: | 52 cm |
| Språk i manual: | Universell |
| Total bredde: | 43 cm |
| Total dybde: | 50 cm |
| Total høyde: | 76 - 88 cm |
| Type ryggstøtte: | Ikke vippbar |
| Type stol: | Arbeidskrakk |
| Vekt (kg): | 9 |
| kapasitet: | 120 kg |
| setehøyde: | 52 - 64 cm |
| Stil: | Moderne |



