Barkrakk Montreal 85 Stoff Farge: grå | Rammefarge: svart
1 359,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
ikke tilgjengelig
Utsolgt
Artikkelnummer: 10958408
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Barkrakk Montreal 85 Stoff"
Sete:
Trekk: stoff
Seteflate med bekvem polstring
Trekket er slitfast & lett å rengjøre
Understell:
Materiale: mattbørstet rustfritt stål
Materiale: metall, mattsvart
Materiale: metall, matthvit
Traverser som fotstøtte
Særligheter:
Klare former
Lang holdbarhet
Overflatter som er lett å rengjøre
Pleietips:
Lette forunrensinger kan viskes bort med en fuktig bomullklut
Overflater skal kun suges med riktig dyse
Ikke bruk vanlige midler for husholdsrengjøring
Vårt 5-stjerners produkt for deg
DESIGN: Barhocker in zeitloser Optik I Barstuhl mit gelungener Kombination aus einfachem quadratischem Polstersitz und stabilem Vierfußgestell aus Metall
BEQUEM: Der Polstersitz des Thekenhockers ist mit einem hochwertigen und pflegeleichten Stoffbezug versehen I eckige Sitzfläche angenehm gepolstert
GESTELL: Sitzbereich auf stabilem Metallgestell I die Füße können auf der Fußablage bzw. den Querstreben des Polsterhockers abgelegt werden I die maximale Belastbarkeit des Hockers beträgt 150 kg
STABIL: Tresenstuhl mit standsicherem Vierfußgestell I Die Querstreben verschaffen dem kantigen Metallgestell zusätzliche Stabilität
BODENSCHONEND: Bodenschoner unter den Stuhlbeinen verhindern, dass empfindliche Böden verkratzen I Barhocker geeignet für Hartböden und Teppichböden
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 0 cm |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Med fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Stoff |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | nei |
| Maks setehøyde: | 83 cm |
| Materialets sammensetning: | Stoff (100% polyester) |
| Materiell ramme: | metall |
| Polstret sete: | Ja |
| Rammefarge: | svart |
| Roterbar: | nei |
| Rygglenet tilstede: | nei |
| Ryggstøttehøyde: | 0 cm |
| Serienname: | Montreal 85 |
| Set Artikkel: | Ingen sett |
| Sitte dybde: | 37 cm |
| Sitteflate (BxD): | 37 x 37 cm |
| Sittehøyde Min: | 83 cm |
| Total bredde: | 37 cm |
| Total dybde: | 37 cm |
| Total høyde: | 83 cm |
| Vekt (kg): | 5 |
| kapasitet: | 150 kg |
| setehøyde: | 83 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 150 kg
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsanvisningene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsanvisningene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de







