Barkrakken Miami V2 Stoff Farge: brun
1 289,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
ikke tilgjengelig
Utsolgt
Artikkelnummer: 101791903
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Barkrakken Miami V2 Stoff"
Sete:
| Særligheter:
|
Understell:
| Pleietips:
|
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Miami zeichnet sich durch zeitloses und edles Design aus. Die sesselartige Sitzschale ist bequem gepolstert und verspricht ein fantastisches Sitzgefühl.
Der feine Stoffbezug aus 100 % Polyester ist leicht zu reinigen und in unterschiedlichen Farben erhältlich. Das Gestell des Barhockers besteht aus Metall in Chrom-Optik und bietet höchste Stabilität.
Durch eine in das Gestell integrierte Fußstütze wird eine bequeme und aufrechte Sitzhaltung unterstützt. Der Barstuhl kann mittels eines Gaslifts stufenlos höhenverstellt werden und ist dadurch für jede Thekenhöhe bestens geeignet.
Die Sitzfläche des Tresenstuhls ist um 360° drehbar. Miami ist in bis zu fünf Farben erhältlich. Wählen Sie Ihren persönlichen Favoriten: creme, braun, dunkelgrau, hellgrau, taupe.
Ca. Maße: Gesamtbreite: 55 cm | Gesamthöhe: 86 - 106 cm | Gesamttiefe: 51 cm | Sitzhöhe: 62 - 82 cm | Sitzfläche (BxT): 36 x 37 cm | Höhe Rückenlehne: 26 cm | Max. Belastbarkeit: 120 kg
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 0 cm |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Med fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Stoff |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | Ja |
| Maks setehøyde: | 82 cm |
| Materialets sammensetning: | Stoff (100% polyester) |
| Materiell ramme: | Metall i kromoptikk |
| Polstret sete: | Ja |
| Rammefarge: | krom |
| Roterbar: | Ja |
| Rygglenet tilstede: | Ja |
| Ryggstøttehøyde: | 26 cm |
| Serienname: | Miami v2 |
| Sitte dybde: | 51 cm |
| Sitteflate (BxD): | 36 x 37 cm |
| Sittehøyde Min: | 62 cm |
| Total bredde: | 55 cm |
| Total dybde: | 51 cm |
| Total høyde: | 86 - 106 cm |
| Vekt (kg): | 10 |
| kapasitet: | 120 kg |
| setehøyde: | 62 - 82 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 120 kg.
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de




















