1 259,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
ikke tilgjengelig
Utsolgt
Artikkelnummer: 101514235
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Barkrakken Mimosa"
Sete:
| Særligheter:
|
Understell:
| Pleietips:
|
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Dieser ergonomische Sitzhocker bietet auch ohne Polsterung besten Sitzkomfort und einen sicheren Stand. Die sattelförmige Sitzfläche des Thekenhockers passt sich dem Körper an. Sie ist extrem pflegeleicht und kann mühelos mit einem feuchten Tuch gereinigt werden.
Das höhenverstellbare Gestell aus pulverbeschichtetem Metall verleiht dem Hocker Standfestigkeit. Die integrierte Fußstütze unterstützt eine aufrechte und bequeme Sitzhaltung.
Ca. Maße: Gesamtbreite: 43 cm I Gesamttiefe: 43 cm I Gesamthöhe: 74 - 94 cm I Sitzhöhe: 67 - 86 cm I Sitzfläche (BxT): 28 x 26 cm I Gewicht: 10 kg
Der Hocker steht auf einem stabilen Stabiles Vierfußgestell aus Metall.
Der Hocker Mimosa fängt den Industrial Look in den Bronze oder Schwarz ein.
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 0 cm |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Med fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | metall |
| Gulvbeskyttere: | nei |
| Høydejustering: | nei |
| Maks setehøyde: | 86 cm |
| Materialets sammensetning: | metall |
| Materiell ramme: | metall |
| Polstret sete: | nei |
| Rammefarge: | bronse |
| Roterbar: | Ja |
| Ryggstøttehøyde: | 0 cm |
| Serienname: | Mimosa |
| Sitte dybde: | 43 cm |
| Sitteflate (BxD): | 28 x 26 cm |
| Sittehøyde Min: | 67 cm |
| Total bredde: | 43 cm |
| Total dybde: | 43 cm |
| Total høyde: | 74 - 94 cm |
| Vekt (kg): | 10 |
| kapasitet: | 115 kg |
| setehøyde: | 67 - 86 cm |
| Stil: | Industriell look |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst merk deg bruks- og vedlikeholdsinstrukser.
- Bruk denne artikkelen utelukkende innendørs.
- Vennligst merk deg bruks- og vedlikeholdsinstrukser.
- Bruk denne artikkelen utelukkende innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de






















