Barstol for utendørs bruk Air Farge: grønn
1 699,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
Tilgjengelig umiddelbart
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 10778434
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp
Våre sparepakker

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Barstol for utendørs bruk Air"
Utendørs barkrakk Air
Laget av UV-bestandig polypropylen av høy kvalitet, imponerer Air barkrakk med sin værbestandighet. Det betyr at stolen kan brukes både innendørs og utendørs. Stolen er derfor også et godt valg som hagestol, på terrassen eller balkongen.
Takket være det buede rygglenet gir utestolen en høy sittekomfort, selv uten sittepute. Plasten er spesielt lett å rengjøre og stabil. Hagestolen kan belastes med opptil 160 kg.
Barkrakken har gulvbeskyttere under stolbeina for å beskytte ømfintlige overflater. Det firbente understellet er stabilt og robust.
Detaljer:
Total bredde: 45 cm
Total høyde: 105 cm
Total dybde: 53 cm
Setehøyde: 75 cm
Seteflate (B x D): 45 x 40 cm
Rygglenets høyde: 30 cm
Max. Belastningskapasitet: 160 kg
Vekt: 5 kg
Materialsammensetning: 100 % polypropylen
Materiale:
Polypropylen
Seteskall med behagelig buet ryggstøtte
UV-bestandig og værbestandig
Ramme:
Stabilt firebeinsstel
Med gulvbeskyttere
Pleieanvisninger:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør
Ikke bruk rengjøringsmidler til husholdningsbruk
Laget av UV-bestandig polypropylen av høy kvalitet, imponerer Air barkrakk med sin værbestandighet. Det betyr at stolen kan brukes både innendørs og utendørs. Stolen er derfor også et godt valg som hagestol, på terrassen eller balkongen.
Takket være det buede rygglenet gir utestolen en høy sittekomfort, selv uten sittepute. Plasten er spesielt lett å rengjøre og stabil. Hagestolen kan belastes med opptil 160 kg.
Barkrakken har gulvbeskyttere under stolbeina for å beskytte ømfintlige overflater. Det firbente understellet er stabilt og robust.
Detaljer:
Total bredde: 45 cm
Total høyde: 105 cm
Total dybde: 53 cm
Setehøyde: 75 cm
Seteflate (B x D): 45 x 40 cm
Rygglenets høyde: 30 cm
Max. Belastningskapasitet: 160 kg
Vekt: 5 kg
Materialsammensetning: 100 % polypropylen
Materiale:
Polypropylen
Seteskall med behagelig buet ryggstøtte
UV-bestandig og værbestandig
Ramme:
Stabilt firebeinsstel
Med gulvbeskyttere
Pleieanvisninger:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør
Ikke bruk rengjøringsmidler til husholdningsbruk
Vårt 5-stjerners produkt for deg
VIELSEITIG EINSETZBAR: Der Barhocker eignet sich sowohl für Innen- als auch Außenbereich. So bietet der Barstuhl Komfort und Stil in jedem Raum oder Garten, auf der Terrasse oder dem Balkon.
WETTERFESTES MATERIAL: Der Gartenstuhl besteht aus stabilem, UV-beständigem und wetterfestem Polypropylen. Dieser Kunststoff sorgt für eine lange Lebensdauer und ansprechende Optik auch bei Sonneneinstrahlung und schlechtem Wetter.
BEQUEMES SITZEN: Obwohl der Kunststoffstuhl ohne Polster auskommt, ist der Sitz dank Rückenlehne sehr bequem. Die Rückenlehne ist rund gewölbt, sodass der untere Rückenbereich gestützt wird. Das Wabenmuster im Sitz ermöglicht eine kontinuierliche Luftzirkulation.
STABIL UND PFLEGELEICHT: Mit einer maximalen Belastbarkeit von bis zu 160 Kilogramm ist der Barhocker Air besonders stabil. Dabei ist der Kunststoff sehr pflegeleicht und lässt sich mühelos mit einem feuchten Tuch reinigen.
SANFT ZUM BODEN: Die Beine des standfesten Vierfußgestells sind mit Bodenschonern ausgestattet. Empfindliche Böden werden vor Kratzern und Beschädigungen geschützt.
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Med fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Plast |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | nei |
| Maks setehøyde: | 75 cm |
| Materialets sammensetning: | Plast |
| Materiell ramme: | Plast |
| Polstret sete: | nei |
| Rammefarge: | grønn |
| Roterbar: | nei |
| Rygglenet tilstede: | Ja |
| Ryggstøttehøyde: | 30 cm |
| Serienname: | Air |
| Set Artikkel: | Ingen sett |
| Sitte dybde: | 53 cm |
| Sittehøyde Min: | 75 cm |
| Total bredde: | 45 cm |
| Total dybde: | 53 cm |
| Total høyde: | 105 cm |
| Vekt (kg): | 5 |
| kapasitet: | 160 kg |
| setehøyde: | 75 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 160 kg
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leketøy.
- Vennligst følg bruks- og vedlikeholdsanvisningene.
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leketøy.
- Vennligst følg bruks- og vedlikeholdsanvisningene.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de













