1 279,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
For tiden veldig populært, det lønner seg å være rask
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 318230
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Produkthøydepunkter
- Barkrakk justerbar høyde med fotstøtte.
- Setet kan dreies 360°.
- Mål: (BxHxD): 50 x 86-108 x 50 Maks. belastning: 120 kg.
- Trekket er laget av imitert skinn.
- Tørk lett smuss med en fuktig bomullsklut.
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp
Våre sparepakker

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Barstol Lentini imitert skinn"
Lentini barkrakk i kunstskinn
Denne barkrakken gir et eksklusivt utseende til ethvert rom og imponerer ikke bare med sine utmerkede sitteegenskaper, men også med sin moderne design. Setet er dekket av lettstelt kunstskinn. Ved hjelp av gassheisen kan denne modellen justeres trinnløst til ønsket høyde, slik at den passer perfekt til enhver benkehøyde. Fotstøtten, som sikrer svært god sittekomfort, kan justeres synkront med setets høyde. Setet kan roteres 360° med fotstøtten. Rammen er valgfritt laget av metall i kromutseende, hvitt eller svart metall. I tillegg er det gulvbeskyttere under trompetbunnen som forhindrer at overflater blir riper.
Materialsammensetning: 100% kunstskinn
Ca. Dimensjoner:
Total høyde: 86 - 108 cm
Total bredde: 50 cm
Total dybde: 50 cm
Setehøyde: 60 - 82 cm
Seteflate (BxD): 50 x 48 cm
Høyde på ryggstøtte: 25 cm
Max. Maks. belastning: 120 kg
Vekt: 8 kg
Sete:
Trekk: kunstskinn
Komfortabel sittestilling på grunn av ryggstøtten
Moderne barkrakk med polstret seteskall
Stell:
Materiale: metall i kromlook / metall svart / metall hvit
Komfortabel fotstøtte
Trumpetfot inkl. gulvbeskyttere
Gulvbeskytter
Støtte for fotstøtten. Gulvbeskytter
Spesielle egenskaper:
Førsteklasses materiale
Stabil konstruksjon, slitesterkt trekk
Overflater som er enkle å vedlikeholde
Vedlikeholdsveiledning:
Tørk av lett smuss med en fuktig bomullsklut
Overflatene skal bare støvsuges med egnet tilbehør
Ikke bruk husholdningsrengjøringsmidler.
Denne barkrakken gir et eksklusivt utseende til ethvert rom og imponerer ikke bare med sine utmerkede sitteegenskaper, men også med sin moderne design. Setet er dekket av lettstelt kunstskinn. Ved hjelp av gassheisen kan denne modellen justeres trinnløst til ønsket høyde, slik at den passer perfekt til enhver benkehøyde. Fotstøtten, som sikrer svært god sittekomfort, kan justeres synkront med setets høyde. Setet kan roteres 360° med fotstøtten. Rammen er valgfritt laget av metall i kromutseende, hvitt eller svart metall. I tillegg er det gulvbeskyttere under trompetbunnen som forhindrer at overflater blir riper.
Materialsammensetning: 100% kunstskinn
Ca. Dimensjoner:
Total høyde: 86 - 108 cm
Total bredde: 50 cm
Total dybde: 50 cm
Setehøyde: 60 - 82 cm
Seteflate (BxD): 50 x 48 cm
Høyde på ryggstøtte: 25 cm
Max. Maks. belastning: 120 kg
Vekt: 8 kg
Sete:
Trekk: kunstskinn
Komfortabel sittestilling på grunn av ryggstøtten
Moderne barkrakk med polstret seteskall
Stell:
Materiale: metall i kromlook / metall svart / metall hvit
Komfortabel fotstøtte
Trumpetfot inkl. gulvbeskyttere
Gulvbeskytter
Støtte for fotstøtten. Gulvbeskytter
Spesielle egenskaper:
Førsteklasses materiale
Stabil konstruksjon, slitesterkt trekk
Overflater som er enkle å vedlikeholde
Vedlikeholdsveiledning:
Tørk av lett smuss med en fuktig bomullsklut
Overflatene skal bare støvsuges med egnet tilbehør
Ikke bruk husholdningsrengjøringsmidler.
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Denne barstolen gir ethvert rom et eksklusivt utseende og utmerker seg med både utmerket sittekomfort og moderne design.
Setet kan dreies 360° og justeres i høyden med spak. Komfortabel polstring og fotstøtte i metallrammen gir god sittestilling.
Ca. mål: Totalhøyde: 86 - 108 cm I Totalbredde: 50 cm I Totaldybde: 50 cm I Sittehøyde: 60 - 82 cm I Sete (B x D): 50 x 48 cm I Ryggstøttehøyde: 25 cm I Maks belastning: 120 kg I Vekt: 8 kg
Den elegante designen av barstolen gir området ditt et eksklusivt preg. Høykvalitetsmaterialene gjør den enkel å vedlikeholde og holdbar.
Velg din favoritt fra fem forskjellige farger: brun, krem, grå, svart eller hvit. Trompetfoten kommer i svart, hvitt eller kromutseende.
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 0 cm |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Med fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Kunstlær |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | Ja |
| Maks setehøyde: | 82 cm |
| Materialets sammensetning: | Kunstlær (100% polyuretan) |
| Materiell ramme: | metall |
| Polstret sete: | Ja |
| Rammefarge: | svart |
| Roterbar: | Ja |
| Rygglenet tilstede: | Ja |
| Ryggstøttehøyde: | 25 cm |
| Serienname: | Lentini |
| Sitte dybde: | 50 cm |
| Sitteflate (BxD): | 50 x 48 cm |
| Sittehøyde Min: | 60 cm |
| Total bredde: | 50 cm |
| Total dybde: | 50 cm |
| Total høyde: | 86 - 108 cm |
| Vekt (kg): | 8 |
| kapasitet: | 120 kg |
| setehøyde: | 60 - 82 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
0
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 120 kg
- Dette produktet er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg bruks- og vedlikeholdsanvisningene.
- Bruk dette produktet kun innendørs.
- Dette produktet er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg bruks- og vedlikeholdsanvisningene.
- Bruk dette produktet kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de




















