Besøksstol Borneo Velvet Farge: rosa | Rammefarge: naturlig
1 339,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
Tilgjengelig umiddelbart
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 312398
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp
Våre sparepakker

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Besøksstol Borneo Velvet"
Besøksstol Borneo
Denne spisestolen gir et eksklusivt utseende til ethvert rom. Den komfortable hvilestolen imponerer ikke bare med sine utmerkede sitteegenskaper, men også med den spennende materialblandingen av fløyel og tre. Seteskallet er laget av solid plast. Den behagelige og komfortable polstringen med fløyelsdeksel gjør at du kan sitte komfortabelt selv over lengre tid. På den 4-bente basen, laget av enten bøk eller eik, ser denne besøksstolen ganske enkelt bra ut ved enhver anledning. Modellen er akkurat det rette hvis du liker moderne møbler.
Materialsammensetning: 100% polyester
Ca. Dimensjoner:
Total høyde: 84 cm
Total bredde: 48 cm
Total dybde: 55 cm
Setehøyde: 47 cm
Seteflate (B x D): 48 x 42 cm
Rygghøyde: 39 cm
Max. Bæreevne: 120 kg
Sete:
Trekk: Fløyel
Komfortabel sittestilling på grunn av ryggstøtte
Seteflate behagelig polstret
Stativ:
Materiale: Tre
Sikkert stativ
Stabil ramme med fire ben
Spesielle funksjoner:
Overflater som er enkle å vedlikeholde
Stabil konstruksjon, slitesterkt trekk
Komfortabel sittekomfort selv etter flere timer
Vedlikeholdsinstruksjoner:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
For rengjøring anbefaler vi en bomullsklut fuktet med lunkent vann
Sug kun overflater med egnet tilbehør.
Denne spisestolen gir et eksklusivt utseende til ethvert rom. Den komfortable hvilestolen imponerer ikke bare med sine utmerkede sitteegenskaper, men også med den spennende materialblandingen av fløyel og tre. Seteskallet er laget av solid plast. Den behagelige og komfortable polstringen med fløyelsdeksel gjør at du kan sitte komfortabelt selv over lengre tid. På den 4-bente basen, laget av enten bøk eller eik, ser denne besøksstolen ganske enkelt bra ut ved enhver anledning. Modellen er akkurat det rette hvis du liker moderne møbler.
Materialsammensetning: 100% polyester
Ca. Dimensjoner:
Total høyde: 84 cm
Total bredde: 48 cm
Total dybde: 55 cm
Setehøyde: 47 cm
Seteflate (B x D): 48 x 42 cm
Rygghøyde: 39 cm
Max. Bæreevne: 120 kg
Sete:
Trekk: Fløyel
Komfortabel sittestilling på grunn av ryggstøtte
Seteflate behagelig polstret
Stativ:
Materiale: Tre
Sikkert stativ
Stabil ramme med fire ben
Spesielle funksjoner:
Overflater som er enkle å vedlikeholde
Stabil konstruksjon, slitesterkt trekk
Komfortabel sittekomfort selv etter flere timer
Vedlikeholdsinstruksjoner:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
For rengjøring anbefaler vi en bomullsklut fuktet med lunkent vann
Sug kun overflater med egnet tilbehør.
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Die komfortable Kunststoffsitzschale ist mit einem bequemen Sitzpolster ausgestattet und mit Samt überzogen. Die Formgebung des Stuhls und die hochwertige Polsterung ermöglichen eine bequemes Verweilen auch über mehrere Stunden hinweg.
Hinzu kommt, dass der Esszimmerstuhl durch die verwendeten Materialien besonders pflegeleicht ist. Das stabile Holzgestell gewährleistet einen sicheren Stand. Wahlweise in Buchen- oder Eichenholz.
Ca. Maße: Gesamthöhe: 84 cm | Gesamtbreite: 48 cm | Gesamttiefe: 55 cm | Sitzhöhe: 47 cm | Sitzfläche (B x T): 48 x 42 cm | Rückenlehnenhöhe: 39 cm | Max. Belastbarkeit: 120 kg | Gewicht: 6 kg
Dieser Retrostuhl verleiht jedem Raum einen exklusiven Look. Durch das stilvolle Design macht Borneo in den verschiedensten Räumlichkeiten eine gute Figur.
Gestalten Sie diesen Stuhl nach Ihren persönlichen Vorlieben. Wählen Sie aus bis zu acht verschiedenen Bezugsfarben: blau, braun, creme, dunkelgrau, grau, pink, rot oder schwarz. Das Gestell ist in den Farben: natura, walnuss oder weiß erhältlich.
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 0 cm |
| Armlener justerbare: | Ingen armlener |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Grunnleggende materiale: | Fløyel |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | nei |
| Maks setehøyde: | 47 cm |
| Materialets sammensetning: | Stoff (100% polyester) |
| Materiell ramme: | Tre |
| Med hjul: | nei |
| Møbeloverflate: | Ingen spesiell utførelse |
| Polstret sete: | nei |
| Rammefarge: | naturlig |
| Roterbar: | nei |
| Ryggstøttehøyde: | 39 cm |
| Serienname: | Borneo |
| Sitte dybde: | 42 cm |
| Sitteflate (BxD): | 48 x 42 cm |
| Sittehøyde Min: | 47 cm |
| Total bredde: | 48 cm |
| Total dybde: | 55 cm |
| Total høyde: | 84 cm |
| Type spisestuestol: | Vanlig spisestuestol |
| Vekt (kg): | 6 |
| kapasitet: | 120 kg |
| setehøyde: | 47 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 120 kg.
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de





