1 239,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
For tiden veldig populært, det lønner seg å være rask
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 312520
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp
Våre sparepakker

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Besøksstol Toulouse Velvet Square"
Besøksstol Toulouse Velvet Square
Besøksstol Toulouse Velvet - Gi besøksrommet ditt et nytt utseende! Denne besøksstolen gir ethvert rom et eksklusivt utseende. Den komfortable stolen imponerer ikke bare med sine utmerkede sitteegenskaper, men også med den spennende materialblandingen av fløyel og tre. Den høye ryggstøtten og den behagelige og komfortable polstringen med fløyelsdeksel gjør at du kan sitte komfortabelt selv i lengre perioder. På den 4-bente basen laget av tre ser denne besøksstolen ganske enkelt bra ut ved enhver anledning.
Materialsammensetning: 100% polyester
Ca. Dimensjoner:
Total høyde: 84 cm
Total bredde: 48 cm
Total dybde: 56 cm
Setehøyde: 48 cm
Seteflate (BxD): 48 x 42 cm
Rygghøyde: 45 cm
Vekt: 6 kg
Sete:
Trekk: Fløyel
Sete behagelig polstret
Komfortabel sittestilling på grunn av ryggstøtte
Stell:
Materiale: Tre
Stabil ramme med fire ben
Solid utførelse
Spesielle funksjoner:
Moderne utseende møter optimal komfort
Spennende materialblanding
Stabil konstruksjon, slitesterkt trekk
Vedlikeholdsanvisning:
For rengjøring anbefaler vi en bomullsklut fuktet med lunkent vann
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør.
Besøksstol Toulouse Velvet - Gi besøksrommet ditt et nytt utseende! Denne besøksstolen gir ethvert rom et eksklusivt utseende. Den komfortable stolen imponerer ikke bare med sine utmerkede sitteegenskaper, men også med den spennende materialblandingen av fløyel og tre. Den høye ryggstøtten og den behagelige og komfortable polstringen med fløyelsdeksel gjør at du kan sitte komfortabelt selv i lengre perioder. På den 4-bente basen laget av tre ser denne besøksstolen ganske enkelt bra ut ved enhver anledning.
Materialsammensetning: 100% polyester
Ca. Dimensjoner:
Total høyde: 84 cm
Total bredde: 48 cm
Total dybde: 56 cm
Setehøyde: 48 cm
Seteflate (BxD): 48 x 42 cm
Rygghøyde: 45 cm
Vekt: 6 kg
Sete:
Trekk: Fløyel
Sete behagelig polstret
Komfortabel sittestilling på grunn av ryggstøtte
Stell:
Materiale: Tre
Stabil ramme med fire ben
Solid utførelse
Spesielle funksjoner:
Moderne utseende møter optimal komfort
Spennende materialblanding
Stabil konstruksjon, slitesterkt trekk
Vedlikeholdsanvisning:
For rengjøring anbefaler vi en bomullsklut fuktet med lunkent vann
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør.
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Dieser moderne Esszimmerstuhl Toulouse Samt ist durch die hochwertige Polsterung der Sitzfläche zzgl. der Rückenlehne besonders komfortabel.
Das moderne 4-Fuß Gestell aus Holz, wahlweise Buche- oder Eichenholz, ist mit Bodenschonern ausgestattet, diese verhindern das Rutschen und hinterlassen keine Streifen oder Kratzer auf Fliesen, Parkett oder Laminat.
Ca. Maße: Gesamthöhe: 84 cm I Gesamtbreite: 48 cm I Gesamttiefe: 56 cm I Sitzhöhe: 48 cm I Sitzfläche (BxT): 48 x 42 cm I Höhe Rückenlehne: 45 cm I Max. Belastbarkeit: 120 kg I Gewicht: 6 kg.
Wählen Sie ihren persönlichen Favoriten aus bis zu acht verschiedenen Farben aus: blau, braun, creme, dunkelgrau, grau, pink, rot oder schwarz.
Dieser Polsterstuhl fügt sich harmonisch in jeden Raum ein. Toulouse ist ein echter Hingucker und die perfekte Ergänzung moderner Einrichtungsstile. Dank seiner verarbeiteten Materialien ist dieser Stuhl besonders pflegeleicht.
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 0 cm |
| Armlener justerbare: | Ingen armlener |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Uten fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Fløyel |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | nei |
| Maks setehøyde: | 48 cm |
| Materialets sammensetning: | Stoff (100% polyester) |
| Materiell ramme: | Tre |
| Med hjul: | nei |
| Møbeloverflate: | Ingen spesiell utførelse |
| Polstret sete: | Ja |
| Rammefarge: | naturlig |
| Roterbar: | nei |
| Ryggstøttehøyde: | 45 cm |
| Serienname: | Toulouse |
| Set Artikkel: | Ingen sett |
| Sitte dybde: | 42 cm |
| Sitteflate (BxD): | 48 x 42 cm |
| Sittehøyde Min: | 48 cm |
| Total bredde: | 48 cm |
| Total dybde: | 56 cm |
| Total høyde: | 84 cm |
| Type spisestuestol: | Vanlig spisestuestol |
| Vekt (kg): | 6 |
| kapasitet: | 120 kg |
| setehøyde: | 48 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal vektbelastning er 120 kg.
- Denne varen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg instruksjonene for oppsett og vedlikehold.
- Bruk denne varen kun innendørs.
- Denne varen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg instruksjonene for oppsett og vedlikehold.
- Bruk denne varen kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de






