Gjestestol Borneo V2 Kunstlær Farge: grå | Rammefarge: naturlig
1 209,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
ikke tilgjengelig
Utsolgt
Artikkelnummer: 151995808
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp
Våre sparepakker

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Gjestestol Borneo V2 Kunstlær"
Sete:
Trekk: fineste kunstlær
Ryggstøtten gir en behagelig sitteposisjon
Sitteflaten er behagelig polstret
Ramme:
Material: Tre
Stabil
Stabil ramme med 4 føtter
Spesielle karakteristikker:
Lettstelte overflater
Stabil konstruksjon & belastbart trekk
Komfortabel å sitte i over mange timer
Informasjon angående pleie:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
For rengjøring anbefaler vi at du bruker såpeblanding, vann og en myk klut
Overflatene må kun støvsuges med passende munnstykke
Trekk: fineste kunstlær
Ryggstøtten gir en behagelig sitteposisjon
Sitteflaten er behagelig polstret
Ramme:
Material: Tre
Stabil
Stabil ramme med 4 føtter
Spesielle karakteristikker:
Lettstelte overflater
Stabil konstruksjon & belastbart trekk
Komfortabel å sitte i over mange timer
Informasjon angående pleie:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
For rengjøring anbefaler vi at du bruker såpeblanding, vann og en myk klut
Overflatene må kun støvsuges med passende munnstykke
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Die komfortable Kunststoffsitzschale ist mit einem bequemen Sitzpolster ausgestattet und mit Kunstleder überzogen. Die Formgebung des Stuhls und die hochwertige Polsterung ermöglichen eine bequemes Verweilen auch über mehrere Stunden hinweg.
Hinzu kommt, dass der Esszimmerstuhl durch die verwendeten Materialien besonders pflegeleicht ist. Das stabile Holzgestell gewährleistet einen sicheren Stand. Wahlweise in Buchen- oder Eichenholz.
Ca. Maße: Gesamthöhe: 84 cm | Gesamtbreite: 48 cm | Gesamttiefe: 55 cm | Sitzhöhe: 47 cm | Sitzfläche (B x T): 48 x 42 cm | Rückenlehnenhöhe: 39 cm | Max. Belastbarkeit: 120 kg | Gewicht: 6 kg
Dieser Retrostuhl verleiht jedem Raum einen exklusiven Look. Durch das stilvolle Design macht Borneo V2 in den verschiedensten Räumlichkeiten eine gute Figur.
Gestalten Sie diesen Stuhl nach Ihren persönlichen Vorlieben. Wählen Sie aus bis zu acht Bezugsfarben: blau, gelb, grau, grün, orange, rot, schwarz oder weiß. Das Gestell ist in den Farben: natura, walnuss oder weiß erhältlich.
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 0 cm |
| Armlener justerbare: | Ingen armlener |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Grunnleggende materiale: | Kunstlær |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | nei |
| Maks setehøyde: | 47 cm |
| Materialets sammensetning: | Kunstlær (100% polyuretan) |
| Materiell ramme: | Tre |
| Med hjul: | nei |
| Møbeloverflate: | Ingen spesiell utførelse |
| Polstret sete: | Ja |
| Rammefarge: | naturlig |
| Roterbar: | nei |
| Ryggstøttehøyde: | 39 cm |
| Serienname: | Borneo v2 |
| Set Artikkel: | Ingen sett |
| Sitte dybde: | 42 cm |
| Sitteflate (BxD): | 48 x 42 cm |
| Sittehøyde Min: | 47 cm |
| Total bredde: | 48 cm |
| Total dybde: | 41,5 |
| Total høyde: | 84 cm |
| Type spisestuestol: | Vanlig spisestuestol |
| Vekt (kg): | 6 |
| kapasitet: | 120 kg |
| setehøyde: | 47 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 120 kg.
- Denne artikkelen er beregnet for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst merk deg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen utelukkende innendørs.
- Denne artikkelen er beregnet for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst merk deg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen utelukkende innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de




