Kjøkkenstol Queens antikk sølv Farge: antikk sølv
1 369,00 kr
inkl. mvaLevering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

for ditt kjøpsvalg?
Produktinformasjon "Kjøkkenstol Queens antikk sølv"
Bistro chair Queens
Leter du fortsatt etter de riktige sitteplassene til interiøret ditt? Gjerne i et veldig individuelt design? Da er bistrostolen Queens akkurat det du leter etter: Rene linjer, konvensjonelle materialer - det gjør denne stolen til et helt spesielt blikkfang og gir rommet ditt et eksklusivt utseende.
Den beriker spiseplassen din i et trendy industrielt design og kan også kombineres perfekt med forskjellige stiler. Du kan sitte komfortabelt på tresetet, og den spennende blandingen av tre og metall gjør at bistrostolen skiller seg enda mer ut. Tverrstiverne mellom de fire bena sørger for ekstra høy stabilitet og fungerer også som en komfortabel fotstøtte.
Denne eksklusive bistrostolen er en sitteplass av høy kvalitet for både privat og forretningsmessig bruk og er det perfekte tilskuddet til moderne interiør.
Sete:
| Spesielle egenskaper:
|
Stativ:
| Vedlikeholdsveiledning:
|
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 0 cm |
| Armlener justerbare: | Ingen armlener |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Grunnleggende materiale: | Tre |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | nei |
| Maks setehøyde: | 44 cm |
| Materialets sammensetning: | Tre |
| Materiell ramme: | metall |
| Med hjul: | nei |
| Møbeloverflate: | Ingen spesiell utførelse |
| Polstret sete: | nei |
| Rammefarge: | antik-sølv |
| Roterbar: | nei |
| Ryggstøttehøyde: | 35 cm |
| Sitte dybde: | 35 cm |
| Sitteflate (BxD): | 35 x 35 cm |
| Sittehøyde Min: | 44 cm |
| Total bredde: | 43 cm |
| Total dybde: | 46 cm |
| Total høyde: | 79 cm |
| Type spisestuestol: | Vanlig spisestuestol |
| Vekt (kg): | 7 |
| kapasitet: | 115 kg |
| setehøyde: | 44 cm |
| Stil: | Landlig stil |
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsanvisningene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.








