Kontorstol Edison Stoff mørk grå Farge: mørk grå
1 399,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Lieferzeit: 1 - 2 Werktage
(Pakkeservice)
Rask levering
Bare 9 varer fortsatt tilgjengelige
Nesten utsolgt
Artikkelnummer: 191948156
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Kontorstol Edison Stoff mørk grå"
Sete:
Trekk: stoff
Sete, arm- og ryggstøtte med bekvem polstring
Overflatter som er lett å rengjøre
Understell:
Materiale: metall i kromoptikk
Inklusive 5 lettløpende ruller
Vippefunksjon for mer bevegelsesfrihet
Særligheter:
Sitte komfortabel i timevis
Modern og funksjonell design
Trinnløs høydejustering
Pleietips:
Lette forunrensinger kan viskes bort med en fuktig bomullklut
Overflater skal kun suges med riktig dyse
Ved rengjørelsen anbefaler vi å bruke en bomullklut fuktet med lunkent vann
Trekk: stoff
Sete, arm- og ryggstøtte med bekvem polstring
Overflatter som er lett å rengjøre
Understell:
Materiale: metall i kromoptikk
Inklusive 5 lettløpende ruller
Vippefunksjon for mer bevegelsesfrihet
Særligheter:
Sitte komfortabel i timevis
Modern og funksjonell design
Trinnløs høydejustering
Pleietips:
Lette forunrensinger kan viskes bort med en fuktig bomullklut
Overflater skal kun suges med riktig dyse
Ved rengjørelsen anbefaler vi å bruke en bomullklut fuktet med lunkent vann
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Dieser stylische Drehstuhl zeichnet sich besonders durch sein ansprechendes Design aus und auch in Sachen Komfort kann ihm keiner etwas vormachen. Seine hochwertige Polsterung und der pflegeleichte Stoffbezug sorgen für ein angenehmes Sitzgefühl.
Zudem ist dank einer stufenlos verstellbaren Sitzhöhe das ergonomische Sitzen garantiert.
Dabei steht er standsicher auf fünf Leichtlaufrollen und einem Gestell aus Metall in Chromoptik. Egal ob Hart- oder Teppichböden - man kann immer leicht und locker über den Boden rollen.
Das Modell Edison ist dank seiner niedrigen Rückenlehne zudem ideal für etwas kleinere Räume geeignet. Wählen Sie aus bis zu vier Sitzfarben Ihren Favoriten aus: Braun, Creme, Grau, Dunkelgrau
Ca. Maße: Gesamthöhe: 81 - 91 cm | Gesamtbreite: 62 cm | Gesamttiefe: 56 cm | Sitzhöhe: 47 - 57 cm | Sitzfläche (BxT): 41 x 39 cm | Rückenlehnenhöhe: 39 cm | Armlehnenhöhe (vom Boden): 66 - 76 cm | max. Belastbarkeit: 120 kg | Gewicht: 7 kg
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Ikke justerbare armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 66 - 76 cm |
| Armlener justerbare: | nei |
| Ergonomisk S-form: | nei |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Uten fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Stoff |
| Høydejustering: | Ja |
| LED belysning: | nei |
| Maks setehøyde: | 57 cm |
| Massasje-funksjon: | nei |
| Materiale hjul: | Plast |
| Materiale polsterfylling: | Kaldskum |
| Materialets sammensetning: | Stoff (100% polyester) |
| Materiell ramme: | Metall i kromoptikk |
| Med hjul: | Ja |
| Nakkestøtte tilstede: | nei |
| Nedre ryggstøtte justerbar: | nei |
| Rammefarge: | krom |
| Roterbar: | Ja |
| Rygglenet høydejusterbar: | nei |
| Rygglenet tilstede: | Ja |
| Ryggstøttehøyde: | 39 cm |
| Serienname: | Edison |
| Setetype: | Høydejusterbar |
| Setevarme: | nei |
| Sitte dybde: | 56 cm |
| Sitteflate (BxD): | 41 x 39 cm |
| Sittehøyde Min: | 47 cm |
| Språk i manual: | Universell |
| Total bredde: | 62 cm |
| Total dybde: | 56 cm |
| Total høyde: | 81 - 91 cm |
| Type ryggstøtte: | Ikke vippbar |
| Type stol: | Kontorstol |
| Vekt (kg): | 7 |
| kapasitet: | 120 kg |
| setehøyde: | 47 - 57 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sicherheitshinweise
- Maximale Belastbarkeit 120 kg
- Dieser Artikel ist zur Benutzung von erwachsenen Personen vorgesehen und ist kein Spielzeug.
- Bitte beachten Sie die Aufstell- und Pflegehinweise.
- Benutzen Sie diesen Artikel außschließlich im Innenbereich.
- Achtung. Die Gasdruckfeder darf nur durch eingewiesenes Personal ausgetauscht werden.
- Dieser Artikel ist zur Benutzung von erwachsenen Personen vorgesehen und ist kein Spielzeug.
- Bitte beachten Sie die Aufstell- und Pflegehinweise.
- Benutzen Sie diesen Artikel außschließlich im Innenbereich.
- Achtung. Die Gasdruckfeder darf nur durch eingewiesenes Personal ausgetauscht werden.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de




