Kontorstol Heat Med fotstøtte Farge: svart/hvit
1 789,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
Bare 2 varer fortsatt tilgjengelige
Nesten utsolgt
Artikkelnummer: 192553637
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Kontorstol Heat Med fotstøtte"
Sete:
Trekk: fineste kunstlær
Sete, arm- og rygglenet er behagelig polstret
I sporty design
Ramme:
Material: Plast
Med fotstøtte
Inklusive 5 lettløpsruller
Spesielle karakteristikker:
Kan høydejusteres & dreies
Innebygget vippemekanisme
Stabil konstruksjon & belastbart trekk
Informasjon angående pleie:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
For rengjøring anbefaler vi at du bruker såpeblanding, vann og en myk klut
Overflatene må kun støvsuges med passende munnstykke
Trekk: fineste kunstlær
Sete, arm- og rygglenet er behagelig polstret
I sporty design
Ramme:
Material: Plast
Med fotstøtte
Inklusive 5 lettløpsruller
Spesielle karakteristikker:
Kan høydejusteres & dreies
Innebygget vippemekanisme
Stabil konstruksjon & belastbart trekk
Informasjon angående pleie:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
For rengjøring anbefaler vi at du bruker såpeblanding, vann og en myk klut
Overflatene må kun støvsuges med passende munnstykke
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Dieser Bürostuhl ist mit einer Fußablage, angenehmer Polsterung, Armlehnen und einem Nacken- und Lendenwirbelkissen ausgestattet. Zudem ist der Stuhl um 360° drehbar.
Die leicht verstellbare Rückenlehne und der Wippmechanismus, sowie die regulierbare Sitzhöhe ergänzen den Sitzkomfort zusätzlich. Der Sitz ist mit pflegeleichtem Kunstleder bezogen.
Ca. Maße: Gesamthöhe: 114 - 124 cm I Gesamtbreite: 68 cm I Gesamttiefe: 61 cm I Sitzhöhe: 48 - 58 cm I Sitzfläche (BxT): 53 x 53 cm I Höhe Rückenlehne: 70 cm I Höhe Armlehne: 20 cm I Max. Belastbarkeit: 120 kg I Gewicht: 19 kg
Das stabile Gestell aus Kunststoff ist mit fünf Leichtlaufrollen ausgestattet, wodurch man leicht und locker über den Boden rollen kann.
Dank der großen Farbauswahl gibt es für jeden Geschmack den richtigen Bürostuhl. Wählen Sie aus bis zu sieben verschiedenen Farben: blau, gelb, grün, orange, rot, schwarz oder weiß.
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Ikke justerbare armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 20 cm |
| Armlener justerbare: | nei |
| Ergonomisk S-form: | nei |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Med fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Kunstlær |
| Høydejustering: | Ja |
| LED belysning: | nei |
| Maks setehøyde: | 58 cm |
| Massasje-funksjon: | nei |
| Materiale hjul: | Plast |
| Materiale polsterfylling: | Kaldskum |
| Materialets sammensetning: | Kunstlær (100% polyuretan) |
| Materiell ramme: | Plast |
| Med hjul: | Ja |
| Nakkestøtte tilstede: | nei |
| Nedre ryggstøtte justerbar: | nei |
| Rammefarge: | svart |
| Roterbar: | nei |
| Rygglenet høydejusterbar: | nei |
| Ryggstøttehøyde: | 70 cm |
| Serienname: | Heat |
| Setetype: | Høydejusterbar |
| Setevarme: | nei |
| Sitte dybde: | 61 cm |
| Sitteflate (BxD): | 53 x 53 cm |
| Sittehøyde Min: | 48 cm |
| Språk i manual: | Universell |
| Total bredde: | 68 cm |
| Total dybde: | 61 cm |
| Total høyde: | 114 - 124 cm |
| Type ryggstøtte: | Vippbar, kan festes i en posisjon |
| Type stol: | Kontorstol |
| Vekt (kg): | 19 |
| kapasitet: | 120 kg |
| setehøyde: | 48 - 58 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 120 kg.
- Dette produktet er beregnet for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstrukser.
- Bruk dette produktet kun innendørs.
- Dette produktet er beregnet for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstrukser.
- Bruk dette produktet kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de









