1 779,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
Tilgjengelig umiddelbart
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 191943101
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Kontorstol Kolumbus Stoff"
Kolumbus kontorstol
Kolumbus kontorstol er en sofistikert kombinasjon av komfort og funksjonalitet. Den ergonomiske ryggstøtten og det individuelt justerbare mottrykket sørger foren behagelig sittestilling. Den trinnløse høydejusteringen gjør det mulig å tilpasse stolen til ulike kroppsstørrelser.
En spesiell svingfunksjon bidrar til å slappe av ryggmuskulaturen.
Polstringsskum av høy kvalitet kombinert med slitesterkt stoff sørger for langvarig komfort og et behagelig sittemiljø. Det dreibare understellet i metall og de 5 lettgående hjulene sørger for stabilitet og uanstrengt bevegelse.
Materialsammensetning: 100 % polyester
Omtrentlige mål:
Total høyde: 105 - 115 cm
Total bredde: 58 cm
Total dybde: 66 cm
Sittehøyde: 48 - 58 cm
Sitteflate (BxD): 50 x 49 cm
Ryggstøttens høyde (fra setet): 61 cm
Armlenets høyde (fra gulvet): 68 - 78 cm
Maks lastekapasitet: 136 kg
Vekt: 15 kg
Maks lastekapasitet: 136 kg
Sete:
Trekk: stoff
Høyt ryggstøtte for bedre sittekomfort
Komfortabel sittekomfort selv etter flere timer
Ramme:
Materiale: metall i kromutseende
Med robust dreiefot i metall
Inkluderer 5 lettløpende hjul
Spesielle egenskaper:
Trinnløs høydejustering
Lang levetid
Vedlikeholdsinstruksjoner:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør
Kolumbus kontorstol er en sofistikert kombinasjon av komfort og funksjonalitet. Den ergonomiske ryggstøtten og det individuelt justerbare mottrykket sørger foren behagelig sittestilling. Den trinnløse høydejusteringen gjør det mulig å tilpasse stolen til ulike kroppsstørrelser.
En spesiell svingfunksjon bidrar til å slappe av ryggmuskulaturen.
Polstringsskum av høy kvalitet kombinert med slitesterkt stoff sørger for langvarig komfort og et behagelig sittemiljø. Det dreibare understellet i metall og de 5 lettgående hjulene sørger for stabilitet og uanstrengt bevegelse.
Materialsammensetning: 100 % polyester
Omtrentlige mål:
Total høyde: 105 - 115 cm
Total bredde: 58 cm
Total dybde: 66 cm
Sittehøyde: 48 - 58 cm
Sitteflate (BxD): 50 x 49 cm
Ryggstøttens høyde (fra setet): 61 cm
Armlenets høyde (fra gulvet): 68 - 78 cm
Maks lastekapasitet: 136 kg
Vekt: 15 kg
Maks lastekapasitet: 136 kg
Sete:
Trekk: stoff
Høyt ryggstøtte for bedre sittekomfort
Komfortabel sittekomfort selv etter flere timer
Ramme:
Materiale: metall i kromutseende
Med robust dreiefot i metall
Inkluderer 5 lettløpende hjul
Spesielle egenskaper:
Trinnløs høydejustering
Lang levetid
Vedlikeholdsinstruksjoner:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Hochwertiger Stoffbezug - Der Bürostuhl Kolumbus überzeugt mit einem strapazierfähigen und komfortablen Stoffbezug, der nicht nur elegant aussieht, sondern auch ein angenehmes Sitzgefühl bietet.
Hohe Rückenlehne - Ergonomisch gestaltet für optimale Unterstützung und Komfort, selbst nach stundenlangem Sitzen. Ideal für die Arbeit im Büro.
Stabil und langlebig - Das Metall Drehkreuz und die hochwertigen Materialien gewährleisten nicht nur Stabilität, sondern auch eine lange Lebensdauer des Bürostuhls Kolumbus.
Stufenlos höhenverstellbar - Die individuelle Anpassung der Sitzhöhe ermöglicht es, den Stuhl exakt nach den eigenen Bedürfnissen einzustellen, für eine optimale Sitzposition.
Leichtgängige Bewegung - Dank der 5 Leichtlaufrollen gleitet der Bürostuhl mühelos über verschiedene Bodenbeläge und ermöglicht so eine flexible Nutzung im Büro oder Home-Office.
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Ikke justerbare armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 68 - 78 cm |
| Armlener justerbare: | nei |
| Ergonomisk S-form: | nei |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Uten fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Stoff |
| Høydejustering: | nei |
| LED belysning: | nei |
| Maks setehøyde: | 58 cm |
| Massasje-funksjon: | nei |
| Materiale hjul: | Plast |
| Materiale polsterfylling: | Kaldskum |
| Materialets sammensetning: | Stoff (100% polyester) |
| Materiell ramme: | Metall i kromoptikk |
| Med hjul: | Ja |
| Nakkestøtte tilstede: | nei |
| Nedre ryggstøtte justerbar: | nei |
| Rammefarge: | krom |
| Roterbar: | Ja |
| Rygglenet høydejusterbar: | nei |
| Rygglenet tilstede: | Ja |
| Ryggstøttehøyde: | 61 cm |
| Serienname: | Kolumbus |
| Setetype: | Høydejusterbar |
| Setevarme: | nei |
| Sitte dybde: | 66 cm |
| Sitteflate (BxD): | 50 x 49 cm |
| Sittehøyde Min: | 48 cm |
| Språk i manual: | Universell |
| Total bredde: | 58 cm |
| Total dybde: | 66 cm |
| Total høyde: | 105 - 115 cm |
| Type ryggstøtte: | Ikke vippbar |
| Type stol: | Kontorstol |
| Vekt (kg): | 15 |
| kapasitet: | 135 kg |
| setehøyde: | 48 - 58 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 150 kg
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vær oppmerksom på. oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen utelukkende innendørs.
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vær oppmerksom på. oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen utelukkende innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de









