Kontorstol Limit XM Kunstlær Farge: svart/gul
1 959,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
For tiden veldig populært, det lønner seg å være rask
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 1926099128
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Kontorstol Limit XM Kunstlær"
Sete:
Trekk: fineste kunstlær
Sete og rygglenet er behagelig polstret
Armstøer som kan høydejusteres & svinges
Ramme:
Material: Metall med kromoptikk
Inklusive 5 lettløpsruller
Stabil
Spesielle karakteristikker:
Komfortabel å sitte i over mange timer
Vippemekanismen sørger for mer bevegelsesfrihet
Kan høydejusteres & dreies
Informasjon angående pleie:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
For rengjøring anbefaler vi at du bruker såpeblanding, vann og en myk klut
Overflatene må kun støvsuges med passende munnstykke
Trekk: fineste kunstlær
Sete og rygglenet er behagelig polstret
Armstøer som kan høydejusteres & svinges
Ramme:
Material: Metall med kromoptikk
Inklusive 5 lettløpsruller
Stabil
Spesielle karakteristikker:
Komfortabel å sitte i over mange timer
Vippemekanismen sørger for mer bevegelsesfrihet
Kan høydejusteres & dreies
Informasjon angående pleie:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
For rengjøring anbefaler vi at du bruker såpeblanding, vann og en myk klut
Overflatene må kun støvsuges med passende munnstykke
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Chefsessel Limit XM - ausgestattet mit vielen Extras, wie eingebautem Wippmechanismus, verstellbaren und schwenkbaren Armlehnen, Nacken- und Rückenkissen, verstellbarer Sitzhöhe und Rückenlehne usw.
Der Stuhl verfügt über eine beheizbare Sitzfläche und eine Massagefunktion. Diese beinhaltet fünf Varianten (Pulse, Press, Wave, Auto, Normal), 8 Massagepunkte und drei Timervarianten.
Ca. Maße: Gesamthöhe: 128 - 138 cm I Gesamtbreite: 67 cm I Gesamttiefe: 51 cm I Sitzhöhe: 49 - 59 cm I Sitzfläche: 54 x 45 cm I Höhe Rückenlehne: 79 cm I Höhe Armlehne: 14 - 24 cm I Max. Belastbarkeit: 136 kg I Gewicht: 19 kg
Ca. Maße: Liegende Position: Gesamthöhe: 51 - 61 cm I Gesamtbreite: 67 cm I Gesamttiefe: 134 cm I wählen Sie aus bis zu sieben verschiedenen Farben aus: blau, braun, gelb, grün, rot, schwarz oder weiß.
Dieser Schreibtischstuhl steht auf einem Gestell aus Metall in Chromoptik und fünf Leichtlaufrollen. Geeignet für Hart- und Teppichböden. Dank des Kunstlederbezugs ist dieser Stuhl besonders pflegleicht und leicht zu reinigen.
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Høydejusterbare armlener (1D) |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 14 - 24 cm |
| Armlener justerbare: | ja |
| Ergonomisk S-form: | nei |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Med fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Kunstlær |
| Høydejustering: | Ja |
| LED belysning: | nei |
| Maks setehøyde: | 59 cm |
| Massasje-funksjon: | ja |
| Materiale hjul: | Plast |
| Materiale polsterfylling: | Kaldskum |
| Materialets sammensetning: | Kunstlær (100% polyuretan) |
| Materiell ramme: | Metall i kromoptikk |
| Med hjul: | Ja |
| Nakkestøtte tilstede: | nei |
| Nedre ryggstøtte justerbar: | nei |
| Rammefarge: | svart |
| Roterbar: | Ja |
| Rygglenet høydejusterbar: | Ja |
| Ryggstøttehøyde: | 79 cm |
| Serienname: | Limit xm |
| Setetype: | Justerbar i sittehøyde og dybde |
| Setevarme: | ja |
| Sitte dybde: | 51 / 134 cm |
| Sitteflate (BxD): | 54 x 45 cm |
| Sittehøyde Min: | 49 cm |
| Språk i manual: | Universell |
| Total bredde: | 67 cm |
| Total dybde: | 51 / 134 cm |
| Total høyde: | 128 - 138 / 51 - 61 cm |
| Type ryggstøtte: | Vippbar, kan festes i en posisjon |
| Type stol: | Gaming-stol |
| Vekt (kg): | 19 |
| kapasitet: | 136 kg |
| setehøyde: | 49 - 59 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
0
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 136 kg.
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppsettings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppsettings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de









