Kontorstol Mikos Farge: svart
1 239,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
Tilgjengelig umiddelbart
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 19410201
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Kontorstol Mikos"
Sete:
| Særligheter:
|
Understell:
| Pleietips:
|
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Bürostuhl Mikos ist ein moderner Drehstuhl mit Laufrollen. Der Stuhl ist angenehm gepolstert und mit Kunstleder überzogen. Kunstlederbezüge sind elastisch und erhöhen dadurch die Lebensdauer des Sitzbezuges.
Darüber hinaus sind die Bezüge sehr pflegeleicht und können mühelos mit einem feuchten Baumwolltuch gereinigt werden. Das Gestell des Stuhls ist mit Laufrollen ausgestattet. Sie können sich flexibel mit dem Stuhl auf Hart- und Weichböden fortbewegen.
Die gepolsterte Sitzfläche und die verstellbare Rückenlehne ermöglichen eine komfortable Sitzhaltung. Durch den eingebauten Wippmechanismus wird maximaler Sitzkomfort gewährleistet.
Dieser höhenverstellbare Bürostuhl ist in mehreren Farben erhältlich. Wählen Sie Ihren persönlichen Favoriten aus bis zu neun Farbvarianten: schwarz, weiß, braun, orange, grün, creme, bordeauxrot, grau oder hellbraun.
Ca. Maße: Gesamthöhe: 105 - 115 cm | Sitzhöhe: 45 - 55 cm | Sitzfläche (BxT): 51 x 54 cm | Rückenlehnenhöhe: 64 cm | Rückenlehnenbreite: 51 cm | Armlehnenhöhe: 25 cm | Armlehnenlänge: 40 cm | Polsterung: 7 cm | Max. Belastbarkeit 120 kg | Gewicht: 20 kg
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Ikke justerbare armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 25 cm |
| Armlener justerbare: | nei |
| Ergonomisk S-form: | nei |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Uten fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Kunstlær |
| Høydejustering: | Ja |
| LED belysning: | nei |
| Maks setehøyde: | 55 cm |
| Massasje-funksjon: | nei |
| Materiale hjul: | Plast |
| Materiale polsterfylling: | Kaldskum |
| Materialets sammensetning: | Kunstlær (100% polyuretan) |
| Materiell ramme: | Metall i kromoptikk |
| Med hjul: | Ja |
| Nakkestøtte tilstede: | nei |
| Nedre ryggstøtte justerbar: | nei |
| Rammefarge: | krom |
| Roterbar: | Ja |
| Rygglenet høydejusterbar: | nei |
| Rygglenet tilstede: | Ja |
| Ryggstøttehøyde: | 64 cm |
| Serienname: | Mikos |
| Setetype: | Høydejusterbar |
| Setevarme: | nei |
| Sitte dybde: | 51 cm |
| Sitteflate (BxD): | 51 x 54 cm |
| Sittehøyde Min: | 45 cm |
| Språk i manual: | Universell |
| Total bredde: | 54 cm |
| Total dybde: | 51 cm |
| Total høyde: | 105 - 115 cm |
| Type ryggstøtte: | Vippbar, kan festes i en posisjon |
| Type stol: | Kontorstol |
| Vekt (kg): | 18 |
| kapasitet: | 120 kg |
| setehøyde: | 45 - 55 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 120 kg.
- Denne artikkelen er beregnet for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppsett- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
- Denne artikkelen er beregnet for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppsett- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de









