1 269,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
For tiden veldig populært, det lønner seg å være rask
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 192549901
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Kontorstol Toulouse Kunststoff"
Sete:
| Særligheter:
|
Understell:
| Pleietips:
|
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Bürostuhl TOULOUSE ist ein moderner Bürostuhl mit einer bequemen Sitzschale aus pflegeleichtem Kunststoff. Sie können die Sitzschale mühelos mit milden Reinigungsmittel und einem feuchten Baumwolltuch reinigen.
Der Stuhl steht auf einem stabilen Metallgestell in Chrom-Optik und ist mit 5 Leichtlaufrollen aus Kunststoff ausgestattet. Die Laufrollen eignen sich für Hart-und Weichböden und hinterlassen keine Spuren auf Parkett oder Laminat.
Die Sitzhöhe ist stufenlos verstellbar und wird mit dem seitlich unter dem Sitz angebrachten Hebel reguliert. Der praktische Bürostuhl ist in vielen unterschiedlichen Farben erhältlich.
Wählen Sie aus acht verschiedenen Sitzfarben Ihren persönlichen Favoriten aus: schwarz, orange, blau, gelb, rot, grün, weiß, grau.
Ca. Maße: Gesamthöhe: 81 - 91 cm | Gesamtbreite: 48 cm | Gesamttiefe: 54 cm | Sitzhöhe: 42 - 52 cm | Sitzfläche: 48 x 42 cm | Höhe Rückenlehne (Sitz): 41 cm | Max. Belastbarkeit: 136 kg
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Ikke justerbare armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 0 cm |
| Armlener justerbare: | Ingen armlener |
| Ergonomisk S-form: | nei |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Uten fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Plast |
| Høydejustering: | Ja |
| LED belysning: | nei |
| Maks setehøyde: | 52 cm |
| Massasje-funksjon: | nei |
| Materiale hjul: | Plast |
| Materiale polsterfylling: | Kaldskum |
| Materialets sammensetning: | Plast |
| Materiell ramme: | Metall i kromoptikk |
| Med hjul: | Ja |
| Nakkestøtte tilstede: | nei |
| Nedre ryggstøtte justerbar: | nei |
| Rammefarge: | krom |
| Roterbar: | Ja |
| Rygglenet høydejusterbar: | nei |
| Rygglenet tilstede: | Ja |
| Ryggstøttehøyde: | 41 cm |
| Serienname: | Toulouse |
| Setetype: | Høydejusterbar |
| Setevarme: | nei |
| Sitte dybde: | 54 cm |
| Sitteflate (BxD): | 48 x 42 cm |
| Sittehøyde Min: | 42 cm |
| Språk i manual: | Universell |
| Total bredde: | 48 cm |
| Total dybde: | 54 cm |
| Total høyde: | 81 - 91 cm |
| Type ryggstøtte: | Ikke vippbar |
| Type stol: | Kontorstol |
| Vekt (kg): | 11 |
| kapasitet: | 136 kg |
| setehøyde: | 42 - 52 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 136 kg
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke et leketøy.
- Vennligst merk deg oppsetting- og pleieanvisningene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke et leketøy.
- Vennligst merk deg oppsetting- og pleieanvisningene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de








