Kontorstol XL Vaud Stoff Farge: mørk grå
1 659,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
Tilgjengelig umiddelbart
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 192391056
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Kontorstol XL Vaud Stoff"
Sete:
Trekk: stoff
Sete, arm- og ryggstøtte med bekvem polstring
Høy ryggstøtte for bedre sittekomfort
Understell:
Materiale: metall i kromoptikk
Inklusive 5 lettløpende ruller
Høydejustering med gasstrykkfjær
Særligheter:
Perfekt for større og tykkere personer
Vippefunksjon for mer bevegelsesfrihet
Sitte komfortabel i timevis
Pleietips:
Ved rengjørelsen anbefaler vi å bruke en bomullklut fuktet med lunkent vann
Overflater skal kun suges med riktig dyse
Ikke bruk vanlige midler for husholdsrengjøring
Trekk: stoff
Sete, arm- og ryggstøtte med bekvem polstring
Høy ryggstøtte for bedre sittekomfort
Understell:
Materiale: metall i kromoptikk
Inklusive 5 lettløpende ruller
Høydejustering med gasstrykkfjær
Særligheter:
Perfekt for større og tykkere personer
Vippefunksjon for mer bevegelsesfrihet
Sitte komfortabel i timevis
Pleietips:
Ved rengjørelsen anbefaler vi å bruke en bomullklut fuktet med lunkent vann
Overflater skal kun suges med riktig dyse
Ikke bruk vanlige midler for husholdsrengjøring
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Schreibtischstuhl mit Stoffbezug - Durch die gepolsterte Sitzfläche und Rückenlehne bietet dieser Computerstuhl einen hohen Sitzkomfort und passt sich durch das stufenlose Verstellen der Sitzhöhe jeder Körpergröße an.
Die Sitzfläche hat eine Tiefe von 73 cm und eine Breite von 65 cm, stufenlose Höhenverstellung der Sitzhöhe von 48 cm bis 58 cm, der Drehstuhl hat dabei eine Gesamthöhe von 115 cm bis 125 cm.
Das Fußkreuz aus Metall in Chromoptik ist stabil und mit Leichtlaufrollen ausgestattet. Die maximale Belastbarkeit des Bürostuhls liegt bei 140 kg.
Der Chefsessel ist um 360° frei drehbar, ausgestattet mit gepolsterten Armlehnen und hat einen guten Sitzkomfort dank ergonomisch geformter Sitzfläche.
Dank der großen Farbauswahl gibt es für jeden Geschmack den richtigen Bürostuhl für ein komfortables Arbeiten am Schreibtisch. Wählen Sie aus den Farben: Braun, Creme, Grau, Dunkelgrau, Schwarz und Taupe Ihren Favoriten aus.
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Ikke justerbare armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 70 - 80 cm |
| Armlener justerbare: | nei |
| Ergonomisk S-form: | nei |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Uten fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Stoff |
| Høydejustering: | Ja |
| LED belysning: | nei |
| Maks setehøyde: | 58 cm |
| Massasje-funksjon: | nei |
| Materiale hjul: | Plast |
| Materiale polsterfylling: | Kaldskum |
| Materialets sammensetning: | Stoff (100% polyester) |
| Materiell ramme: | Metall i kromoptikk |
| Med hjul: | Ja |
| Nakkestøtte tilstede: | nei |
| Nedre ryggstøtte justerbar: | nei |
| Rammefarge: | krom |
| Roterbar: | Ja |
| Rygglenet høydejusterbar: | nei |
| Rygglenet tilstede: | Ja |
| Ryggstøttehøyde: | 68 cm |
| Serienname: | Xl vaud |
| Setetype: | Høydejusterbar |
| Setevarme: | nei |
| Sitte dybde: | 73 cm |
| Sitteflate (BxD): | 54 x 52 cm |
| Sittehøyde Min: | 48 cm |
| Språk i manual: | Universell |
| Total bredde: | 65 cm |
| Total dybde: | 73 cm |
| Total høyde: | 115 - 125 cm |
| Type ryggstøtte: | Vippbar, kan festes i en posisjon |
| Type stol: | Kontorstol |
| Vekt (kg): | 18 |
| kapasitet: | 140 kg |
| setehøyde: | 48 - 58 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 140 kg
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke leketøy.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsanvisningene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke leketøy.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsanvisningene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de









