Lenestol Garding stofftrekk Farge: krem
1 889,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
For tiden veldig populært, det lønner seg å være rask
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 316804
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Produkthøydepunkter
- Polstring over sete, ryggstøtte og armlener
- Elegant design, moteriktig vattert trekk, moderne farger
- Stolebenene er laget av solid og slitesterkt bøketre
- Sitteplasser for avslapning, lesing, TV-titting osv.
- Lenestolens mål (B x H x D): 68 x 101 x 73 cm, vekt: 14 kg.
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Lenestol Garding stofftrekk"
Lenestol Garding stofftrekk
Lenestolen Garding kombinerer eleganse og komfort i et stilrent design.
Den romslige lenestolen imponerer med et slitesterkt stofftrekk i moteriktige farger og solide ben i lyst bøketre. Det høye ryggstøtten med det elegante vatterte mønsteret er et blikkfang, samtidig som ryggstøtten øker sittekomforten betydelig.
Den polstrede stolen er ideell for avslapning, lesing, TV-titting og sosialt samvær. Loungestolen er derfor et godt valg for stuen, soverommet og lesekroken. Men dette sittealternativet egner seg også godt i venteområder for gjester og kunder i offentlige og forretningsmessige miljøer.
Lenestolen tåler en belastning på opptil 135 kilo.
Materialsammensetning: 100 % polyester
Detaljer:
Total høyde: 101 cm
Total bredde: 68 cm
Totaldybde: 73 cm
Sittehøyde: 40 cm
Sitteflate (B x D): 41 x 52 cm
Høyde på armlener: 60 cm
Høyde på ryggstøtte: 58 cm
Max. Belastningskapasitet: 135 kg
Vikt: 14 kg
Maks. belastning: 135 kg
Lenestolen Garding kombinerer eleganse og komfort i et stilrent design.
Den romslige lenestolen imponerer med et slitesterkt stofftrekk i moteriktige farger og solide ben i lyst bøketre. Det høye ryggstøtten med det elegante vatterte mønsteret er et blikkfang, samtidig som ryggstøtten øker sittekomforten betydelig.
Den polstrede stolen er ideell for avslapning, lesing, TV-titting og sosialt samvær. Loungestolen er derfor et godt valg for stuen, soverommet og lesekroken. Men dette sittealternativet egner seg også godt i venteområder for gjester og kunder i offentlige og forretningsmessige miljøer.
Lenestolen tåler en belastning på opptil 135 kilo.
Materialsammensetning: 100 % polyester
Detaljer:
Total høyde: 101 cm
Total bredde: 68 cm
Totaldybde: 73 cm
Sittehøyde: 40 cm
Sitteflate (B x D): 41 x 52 cm
Høyde på armlener: 60 cm
Høyde på ryggstøtte: 58 cm
Max. Belastningskapasitet: 135 kg
Vikt: 14 kg
Maks. belastning: 135 kg
Vårt 5-stjerners produkt for deg
KOMFORTABEL: øreklaffstol med polstring over sete, rygg og armlener I høy rygg og armlener som avlaster rygg, nakke, skuldre og armer for en behagelig sitteopplevelse
MODERNE: Lenestol i moderne og tidsriktig design I Polstret lenestoltrekk med elegant quilting I Finnes i vakre og tidsriktige farger I Harmoniske stolben i lyst treverk
MATERIALE: Stolbeina er laget av lyst bøketre, som kjennetegnes av stabilitet og holdbarhet I Stofftrekket er spesielt lett å rengjøre og slitesterkt (100 % polyester)
ALLSIDIG: Polstret lenestol som egner seg til en rekke formål I Sitteplass til avslapning, lesing, TV-titting I Ideell til stuen, lesehjørnet, soverommet eller venteområder
DETALJER: Dimensjoner (B x H x D) = 68 x 101 x 73 cm | setehøyde = 40 cm | seteflate (B x D) = 41 x 52 cm | rygghøyde = 58 cm | maks. lastekapasitet = 135 kg | vekt = 14 kg. Belastningskapasitet = 135 kg | Vekt = 14 kg
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Ikke justerbare armlener |
|---|---|
| Ergonomisk S-form: | nei |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Uten fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Stoff |
| Inkludert krakk: | nei |
| Maks setehøyde: | 40 cm |
| Massasje-funksjon: | nei |
| Materialets sammensetning: | Stoff (100% polyester) |
| Materiell ramme: | Tre |
| Møbeloverflate: | Ingen spesiell utførelse |
| Nakkestøtte tilstede: | nei |
| Oppreisningshjelp: | nei |
| Polstret sete: | Ja |
| Rammefarge: | naturlig |
| Roterbar: | nei |
| Serienname: | Garding |
| Sitte dybde: | 52 cm |
| Sittehøyde Min: | 40 cm |
| Språk i manual: | Engelsk |
| Total bredde: | 68 cm |
| Total dybde: | 73 cm |
| Total høyde: | 101 cm |
| Type møbler: | Lenestol (innendørs) |
| Type ryggstøtte: | Ikke justerbar |
| Type understell: | Massiv |
| Vekt (kg): | 14 |
| kapasitet: | 135 kg |
| setehøyde: | 40 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 135 kg.
- Dette produktet er ment for bruk av voksne og er ikke et leketøy.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk dette produktet kun innendørs.
- Dette produktet er ment for bruk av voksne og er ikke et leketøy.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk dette produktet kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de








