1 009,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
For tiden veldig populært, det lønner seg å være rask
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 314090
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Produkthøydepunkter
- Seteskallet er tilgjengelig med forskjellige trekk
- Komfortabelt polstret sete.
- Ramme laget av robust bøketre
- Komfortabel sittestilling takket være ryggstøtten
- Ca. dimensjoner: BxHxD: 49x 83 x50 cm | setehøyde: 46 cm
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp
Våre sparepakker

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Linares spisestol"
Spisestol Linares
Denne komfortable stolen imponerer ikke bare med sine fremragende sitteegenskaper, men også med sin spennende materialblanding. Seteskallet er laget av solid plast og utstyrt med en sittepute. Du kan velge mellom en rekke ulike materialer, som stoff, fløyel, kordfløyel, imitert skinn eller skinnlignende trekk. Bruken av vedlikeholdsvennlige materialer sikrer at spisestolen alltid kan rengjøres uten problemer. Stolen bæres av en moderne 4-beint treramme i bøk, slik at den tar seg godt ut ved enhver anledning. Gulvbeskyttere er også festet til føttene for å beskytte gulvet mot riper.
Materialsammensetning: 100 % polyuretan (plast) / 100 % polyester (stoff, fløyel) / 75 % bomull 25 % polyester (kordfløyel) / 80 % polyester 20 % bomull (skinnlook)
Ca. Dimensjoner:
Total høyde: 83 cm
Total bredde: 49 cm
Total dybde: 50 cm
Sittehøyde: 46 cm
Sitteflate (BxD): 39 x 44 cm
Ryggstøttehøyde: 40 cm
Max. Belastning: 115 kg
Vikt: 4 kg
Sete:
Trekk: skinnimitasjon / skinnlook
Trekk: Stoff / fløyel / kordfløyel
Seteoverflaten er behagelig polstret
Komfortabel sittestilling takket være ryggstøtten
Stativ:
Materiale: Hardtre (bøk)
Stabilt understell med fire ben
Spesielle egenskaper:
Spennende materialkombinasjon
Stabil konstruksjon og slitesterkt trekk
Komfortabelt å sitte selv etter flere timer
Vedlikehold:
Støvsug av lett tilsmussing eller rengjør med en fuktig klut
Vi anbefaler at du bruker en bomullsklut fuktet med lunkent vann til rengjøring
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør
.
Denne komfortable stolen imponerer ikke bare med sine fremragende sitteegenskaper, men også med sin spennende materialblanding. Seteskallet er laget av solid plast og utstyrt med en sittepute. Du kan velge mellom en rekke ulike materialer, som stoff, fløyel, kordfløyel, imitert skinn eller skinnlignende trekk. Bruken av vedlikeholdsvennlige materialer sikrer at spisestolen alltid kan rengjøres uten problemer. Stolen bæres av en moderne 4-beint treramme i bøk, slik at den tar seg godt ut ved enhver anledning. Gulvbeskyttere er også festet til føttene for å beskytte gulvet mot riper.
Materialsammensetning: 100 % polyuretan (plast) / 100 % polyester (stoff, fløyel) / 75 % bomull 25 % polyester (kordfløyel) / 80 % polyester 20 % bomull (skinnlook)
Ca. Dimensjoner:
Total høyde: 83 cm
Total bredde: 49 cm
Total dybde: 50 cm
Sittehøyde: 46 cm
Sitteflate (BxD): 39 x 44 cm
Ryggstøttehøyde: 40 cm
Max. Belastning: 115 kg
Vikt: 4 kg
Sete:
Trekk: skinnimitasjon / skinnlook
Trekk: Stoff / fløyel / kordfløyel
Seteoverflaten er behagelig polstret
Komfortabel sittestilling takket være ryggstøtten
Stativ:
Materiale: Hardtre (bøk)
Stabilt understell med fire ben
Spesielle egenskaper:
Spennende materialkombinasjon
Stabil konstruksjon og slitesterkt trekk
Komfortabelt å sitte selv etter flere timer
Vedlikehold:
Støvsug av lett tilsmussing eller rengjør med en fuktig klut
Vi anbefaler at du bruker en bomullsklut fuktet med lunkent vann til rengjøring
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør
.
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Det polstrede setet og det komfortable ryggstøet gir høy sittekomfort. Stolens form gjør at du kan sitte i den i flere timer.
Den robuste trerammen av bøketre er utstyrt med gulvbeskyttere som hindrer skliing og etterlater ingen striper eller riper på fliser, parkett eller laminat.
Takket være materialene som er brukt, er denne stolen svært enkel å rengjøre. Det er bare å tørke av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut.
Velg din personlige favoritt blant mange forskjellige farge- og materialvarianter.
Ca. mål: Total høyde: 83 cm I Total bredde: 49 cm I Total dybde: 50 cm I Ryggstøttehøyde: 40 cm I Sitteflate (BxD): 39x44 cm I Sittehøyde: 46 cm I Maks. lastekapasitet: 115 kg I Vekt: 4 kg Belastningskapasitet: 115 kg I Vekt: 4 kg
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 0 cm |
| Armlener justerbare: | Ingen armlener |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Grunnleggende materiale: | Stoff |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | nei |
| Maks setehøyde: | 46 cm |
| Materialets sammensetning: | Stoff (100% polyester) |
| Materiell ramme: | Tre |
| Med hjul: | nei |
| Møbeloverflate: | Ingen spesiell utførelse |
| Polstret sete: | Ja |
| Rammefarge: | naturlig |
| Roterbar: | nei |
| Ryggstøttehøyde: | 40 cm |
| Serienname: | Linares |
| Set Artikkel: | Ingen sett |
| Sitte dybde: | 44 cm |
| Sitteflate (BxD): | 39x44 cm |
| Sittehøyde Min: | 46 cm |
| Total bredde: | 49 cm |
| Total dybde: | 50 cm |
| Total høyde: | 83 cm |
| Type spisestuestol: | Vanlig spisestuestol |
| Vekt (kg): | 4 |
| kapasitet: | 115 kg |
| setehøyde: | 46 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 115 kg.
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsanvisningene.
- Bruk denne artikkelen utelukkende innendørs.
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsanvisningene.
- Bruk denne artikkelen utelukkende innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de










