Sett med 12 besøksstoler Ken stoff Farge: blå
8 979,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
For tiden veldig populært, det lønner seg å være rask
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 151025210
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Sett med 12 besøksstoler Ken stoff"
Sett med 12 besøksstoler Ken - Stabelbar komfort
Ca. dimensjoner:
Høyde: 83 cm
Bredde: 53 cm
Dybde: 53 cm
Setehøyde: 44 cm
Max. Maks. belastning: 120 kg
Sete:
Trekk: stoff
Komfortabel sittestilling på grunn av ryggstøtte
Meget behagelig polstring
Stell:
Materiale: Metall matt svart
4-benet metallramme
Sikkert stativ
Spesielle funksjoner:
Stabelbar
Overflater som er enkle å rengjøre
Lang levetid
Vedlikeholdsanvisning:
Ikke bruk rengjøringsmidler
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør.
Denne besøksstolen er ideell for venterom, messer og andre arrangementer. Den kan stables og kan derfor lagres på en veldig plassbesparende måte. I tillegg til utseendet og det tidløse designet, er denne konferansestolen spesielt preget av det polstrede setet, som sikrer at selv lengre sitteperioder ikke blir anstrengende. Samtidig står denne stolen stabilt og stabilt på et firebeint understell laget av matt svart metall.
Materialsammensetning: 100% polyester
Ca. dimensjoner:
Høyde: 83 cm
Bredde: 53 cm
Dybde: 53 cm
Setehøyde: 44 cm
Max. Maks. belastning: 120 kg
Sete:
Trekk: stoff
Komfortabel sittestilling på grunn av ryggstøtte
Meget behagelig polstring
Stell:
Materiale: Metall matt svart
4-benet metallramme
Sikkert stativ
Spesielle funksjoner:
Stabelbar
Overflater som er enkle å rengjøre
Lang levetid
Vedlikeholdsanvisning:
Ikke bruk rengjøringsmidler
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør.
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Die hochwertig gepolsterte Sitzfläche und Rückenlehne der Warteraumstühle sind mit pflegeleichtem Stoff bezogen. Das 4-Fuß-Gestell ist aus stabilem Metall gefertigt und sorgt für einen sicheren Stand.
Die Stühle sind bequeme Sitzgelegenheiten für den täglichen Gebrauch. Die hohe Rückenlehne und die angenehm gepolsterte Sitzfläche gewähren einen dauerhaft hohen Sitzkomfort. Bei Nichtnutzung können die Stühle gestapelt und platzsparend gelagert werden.
Ca. Maße: Höhe: 83 cm | Breite: 53 cm | Tiefe: 53 cm | Sitzhöhe: 44 cm | Max. Belastbarkeit: 120 kg | Gewicht: 4 kg (pro Stuhl)
12x Stapelstühle in klassischem Design! Diese Konferenzstühle verbinden schlichte Eleganz mit erstklassigen Sitzeigenschaften. Sie eignen sich ideal für Wartezimmer, Messen, Konferenzräume und andere Wartebereiche.
Überzeugen Sie sich selbst von den Vorzügen dieses Stuhl-Sets. Wählen Sie eine Ihren Wünschen entsprechende Farbe aus unserem Bestellsortiment: blau, braun, creme, grau, grün, orange, rot oder schwarz.
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Fotstøtte: | Uten fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Stoff |
| Høydejustering: | nei |
| Maks setehøyde: | 44 cm |
| Materialets sammensetning: | Stoff (100% polyester) |
| Materiell ramme: | metall |
| Med hjul: | nei |
| Rammefarge: | svart |
| Roterbar: | nei |
| Serienname: | Ken |
| Set Artikkel: | 12-seter |
| Sittehøyde Min: | 44 cm |
| Språk i manual: | Ingen språk |
| Total bredde: | 53 cm |
| Total dybde: | 53 cm |
| Total høyde: | 83 cm |
| Vekt (kg): | 4 |
| kapasitet: | 120 kg |
| setehøyde: | 44 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 120 kg.
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de




