Sett med 2 barstoler Cannes plast Farge: hvit | Rammefarge: naturlig
3 169,00 kr
inkl. mvaLevering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

for ditt kjøpsvalg?
Produktinformasjon "Sett med 2 barstoler Cannes plast"
Cannes barstol sett med 2 er et solid og vakkert sete for hver dag. Den imponerer ikke bare med sine utmerkede sitteegenskaper, men også med sin moderne design. Du kan velge mellom fire forskjellige versjoner av setene, enten som et seteskall laget av solid plast med behagelig imitert skinntrekk i seteområdet eller som et komplett stoff samt imitert skinn eller fløyelsdeksel med polstring i sete- og ryggområdet. Ryggstøtten og fotstøtten gir ekstra komfort. Eikestellet er stabilisert av fotstøtten og to tverrstivere, det støtter det vakkert formede setet. Cannes barstol sett med 2 er tilgjengelig i forskjellige fargekombinasjoner.
Materialsammensetning: 100% polypropylen / 100% polyuretan
Ca. Dimensjoner:
Total høyde: 112 cm
Total bredde: 48 cm
Total dybde: 56 cm
Setehøyde: 76 cm
Seteflate (BxD): 48 x 42 cm
Høyde på ryggstøtte: 45 cm
Høyde på fotstøtte: 30 cm
Sete:
Materiale: plast
Trekk: kunstskinn
Høy rygg for bedre sittekomfort
Seteflate behagelig polstret
Stell:
Stabilt understell med fire ben
Materiale: Tre (eik)
Praktisk fotstøtte
Spesielle egenskaper:
Høy sittekvalitet
Klare former med konsentrasjon om det vesentlige
Stabil konstruksjon, slitesterkt trekk
Vedlikeholdsanvisning:
For rengjøring anbefaler vi en bomullsklut fuktet med lunkent vann
Ikke bruk husholdningsrengjøringsmidler
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 0 cm |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Med fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Plast |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Maks setehøyde: | 76 cm |
| Materialets sammensetning: | Plast |
| Materiell ramme: | Tre |
| Polstret sete: | Ja |
| Rammefarge: | naturlig |
| Roterbar: | nei |
| Ryggstøttehøyde: | 45 cm |
| Serienname: | Cannes |
| Set Artikkel: | 2-seter |
| Sitte dybde: | 56 cm |
| Sitteflate (BxD): | 48 x 42 cm |
| Sittehøyde Min: | 76 cm |
| Total bredde: | 48 cm |
| Total dybde: | 56 cm |
| Total høyde: | 112 cm |
| Vekt (kg): | 6 |
| kapasitet: | 115 kg |
| setehøyde: | 76 cm |
| Stil: | Moderne |
- Dette produktet er beregnet for bruk av voksne personer og er ikke leketøy.
- Vær oppmerksom på. oppsett- og vedlikeholdsinstruksjoner.
- Bruk dette produktet bare innendørs.

















