Sett med 2 barstoler Kiel Stoff Farge: blå
1 749,00 kr
inkl. mvaLevering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

for ditt kjøpsvalg?
Produktinformasjon "Sett med 2 barstoler Kiel Stoff"
Barstol Kiel - timer med stil og komfort!
Denne barstolen ser ganske enkelt stilig ut med sin materialblanding av stoff og metallramme. Takket være den behagelige og komfortable polstringen med stofftrekk er det ikke noe problem å sitte komfortabelt selv over lengre tid. I tillegg er denne skrankekrakken høydejusterbar og tilpasser seg dermed ideelt til enhver kroppsstørrelse. Trompetbunnen av metall i kromutseende er utstyrt med en stilig fotstøtte som gjør det enda mer behagelig å sitte. Rammen er også utstyrt med en gulvbeskytter som forhindrer riper og skader på gulvet. Et absolutt høydepunkt for koselige timer i baren.
Materialsammensetning: 100% polyester
Sete:
Trekk: Stoff
Sete og ryggstøtte komfortabelt polstret
Komfortabel sittekomfort selv etter flere timer
Stell:
Materiale: metall i kromlook
Trompetfot inkl. gulvbeskytter. Gulvbeskyttere
Komfortabel og stilig fotstøtte
Spesielle egenskaper:
Moderne utseende møter optimal komfort
Lang levetid
Overflater som er enkle å vedlikeholde
Vedlikeholdsanvisning:
Tørk av lett smuss med en fuktig bomullsklut
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør
For rengjøring anbefaler vi en bomullsklut fuktet med lunkent vann
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 0 cm |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Med fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Stoff |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | Ja |
| Maks setehøyde: | 60 cm |
| Materialets sammensetning: | Stoff (100% polyester) |
| Materiell ramme: | Metall i kromoptikk |
| Polstret sete: | Ja |
| Rammefarge: | krom |
| Roterbar: | nei |
| Rygglenet tilstede: | Ja |
| Ryggstøttehøyde: | 25 cm |
| Serienname: | Kiel |
| Set Artikkel: | 2-seter |
| Sitte dybde: | 43 cm |
| Sitteflate (BxD): | 39 x 32 cm |
| Sittehøyde Min: | 82 cm |
| Total bredde: | 39 cm |
| Total dybde: | 43 cm |
| Total høyde: | 82 - 104 cm |
| Vekt (kg): | 6 |
| kapasitet: | 120 kg |
| setehøyde: | 60 - 82 cm |
| Stil: | Moderne |
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsanvisningene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
- Vær oppmerksom. Gass&fjlig.æren må. kun byttes ut av opplært personell.















