Sett med 2 barstoler Olinda stoff Farge: grå | Rammefarge: svart
1 799,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
For tiden veldig populært, det lønner seg å være rask
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 320250
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Sett med 2 barstoler Olinda stoff"
Sett med 2 Olinda barstoler stofftrekk
Settet med to Olinda barstoler er et uttrykk for tidløs eleganse og moderne komfort. Stofftrekkene gir en moderne stil og en behagelig sitteopplevelse.
Barstolene er trinnløst høydejusterbare, slik at setehøyden kan stilles inn mellom 58 og 78 cm. Dette gjør krakkene allsidige for bruk ved ulike bord- eller diskhøyder.
Med sine buede rygglener gir stolene behagelig støtte, spesielt for korsryggen. De robuste metallrammene med fotstøtte sikrer stabilitet og en belastningskapasitet på opptil 120 kg. Gulvbeskyttere beskytter gulvet mot riper.
Detaljer:
Total høyde: 77 - 97 cm
Total bredde: 52 cm
Total dybde: 47 cm
Setehøyde: 58 - 78 cm
Sitteflate (B x D): 39 x 40 cm
Ryggstøttehøyde: 19 cm
Fotstøttehøyde: 17 - 37 cm
Max. bæreevne: 120 kg
Max. Belastningskapasitet: 120 kg
Vekt: 6 kg
Materialsammensetning: 100 % polyester
Leveringsomfang: 2 barkrakker
Sete:
Høydejusterbart og svingbart
Komfortabelt polstret sete
Stativ:
Trompetføtter inkl. gulvbeskyttere
Gulvbeskyttere
Gulvbeskyttere medfølger. Gulvbeskyttere
Materiale: metall
Spesielle egenskaper:
Komfortabel sittekomfort selv etter flere timer
Pleievennlige overflater
Solid metallramme
Pleieanvisninger:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
Vi anbefaler at du kun bruker såpevann, vann og en myk klut til rengjøring
Støvsug kun overflatene med et egnet tilbehør
Settet med to Olinda barstoler er et uttrykk for tidløs eleganse og moderne komfort. Stofftrekkene gir en moderne stil og en behagelig sitteopplevelse.
Barstolene er trinnløst høydejusterbare, slik at setehøyden kan stilles inn mellom 58 og 78 cm. Dette gjør krakkene allsidige for bruk ved ulike bord- eller diskhøyder.
Med sine buede rygglener gir stolene behagelig støtte, spesielt for korsryggen. De robuste metallrammene med fotstøtte sikrer stabilitet og en belastningskapasitet på opptil 120 kg. Gulvbeskyttere beskytter gulvet mot riper.
Detaljer:
Total høyde: 77 - 97 cm
Total bredde: 52 cm
Total dybde: 47 cm
Setehøyde: 58 - 78 cm
Sitteflate (B x D): 39 x 40 cm
Ryggstøttehøyde: 19 cm
Fotstøttehøyde: 17 - 37 cm
Max. bæreevne: 120 kg
Max. Belastningskapasitet: 120 kg
Vekt: 6 kg
Materialsammensetning: 100 % polyester
Leveringsomfang: 2 barkrakker
Sete:
Høydejusterbart og svingbart
Komfortabelt polstret sete
Stativ:
Trompetføtter inkl. gulvbeskyttere
Gulvbeskyttere
Gulvbeskyttere medfølger. Gulvbeskyttere
Materiale: metall
Spesielle egenskaper:
Komfortabel sittekomfort selv etter flere timer
Pleievennlige overflater
Solid metallramme
Pleieanvisninger:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
Vi anbefaler at du kun bruker såpevann, vann og en myk klut til rengjøring
Støvsug kun overflatene med et egnet tilbehør
Vårt 5-stjerners produkt for deg
STILVOLL: Die Barhocker Olinda kombinieren Eleganz mit modernem Flair I die modernen Stoffbezüge sind pflegeleicht und machen die Stühle zusammen mit den geschwungenen Rückenlehnen zu einem Hingucker
FLEXIBEL: Die Gestelle der Barstühle sind stufenlos höhenverstellbar I so sind die Hocker mit einer Sitzhöhe von 58 bis 78 cm einfach und schnell an unterschiedliche Tisch- oder Thekenhöhen anpassbar
KOMFORTABEL: Zusammen mit den geschwungenen Rückenlehnen und der Sitzpolsterung sind die Thekenhocker komfortabel und bequem I Rückenlehnen stützen den unteren Rückenbereich
STABIL: Die Metallgestelle der Tresenhocker sind stabil und standsicher I die Thekenstühle sind bedenkenlos bis 120 Kilogramm belastbar I ideal für den täglichen Gebrauch in Küche, Hausbar etc.
BODENSCHONEND: Schoner unter den runden Standfüßen der Barhocker sorgen für Kratzschutz, sodass empfindliche Böden nicht beschädigt werden I zur Entlastung der Beine haben die Gestelle eine Fußstütze
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 0 cm |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Med fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Stoff |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | Ja |
| Maks setehøyde: | 78 cm |
| Materialets sammensetning: | Stoff (100% polyester) |
| Materiell ramme: | Metall |
| Polstret sete: | Ja |
| Rammefarge: | svart |
| Roterbar: | Ja |
| Rygglenet tilstede: | Ja |
| Ryggstøttehøyde: | 19 cm |
| Serienname: | Olinda |
| Set Artikkel: | 2-seter |
| Sitte dybde: | 40 cm |
| Sittehøyde Min: | 58 cm |
| Total bredde: | 52 cm |
| Total dybde: | 47 cm |
| Total høyde: | 77 - 97 cm |
| Vekt (kg): | 6 |
| kapasitet: | 120 kg |
| setehøyde: | 58 - 78 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 120 kg
- Denne artikkelen er beregnet for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg bruks- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
- Forsiktighet. Gass&fjlig.æren skal kun byttes av opplært personell.
- Denne artikkelen er beregnet for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg bruks- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
- Forsiktighet. Gass&fjlig.æren skal kun byttes av opplært personell.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de








