Sett med 2 lounger Palma V2 i kunstskinn Farge: lysebrun
1 819,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
ikke tilgjengelig
Utsolgt
Artikkelnummer: 319924
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Sett med 2 lounger Palma V2 i kunstskinn"
Sett med 2 Lounger Palma V2 kunstskinn
Disse solsengene har frodig polstrede seter og robuste metallrammer i kromutseende. De svingbare setene er dekket med kunstskinn (100% polyester) og er veldig enkle å rengjøre. Du kan enkelt rengjøre setene med et mildt rengjøringsmiddel og en fuktig klut. Barmøblene er trinnløst høydejusterbare og tilpasser seg forskjellige benkehøyder og kroppsstørrelser. Det er en gulvbeskytter under bunnplaten som beskytter gulvet ditt mot stygge riper. Barkrakken er tilgjengelig i opptil 9 farger.
Materialsammensetning: 100% polyuretan
Ca. dimensjoner:
Total høyde: 74 88 cm
Total bredde: 44 cm
Total dybde: 49 cm
Setehøyde: 41 55 cm
Seteflate (BxD): 44 x 39 cm
Høyde på ryggstøtte: 33 cm
Max. Bæreevne: 135 kg
Sete
Komfortabel sittekomfort takket være polstring av høy kvalitet
Vattert setetrekk
Trekk: kunstskinn (100 % polyuretan)
Stell
Høydejusterbar med gasstrykkfjær
Sete kan dreies 360°
Materiale: Metall i kromutseende
Spesielle egenskaper
Komfortabel sittestilling takket være ryggstøtten
Belastningskapasitet: 135 kg
Mange farger å velge mellom
Vedlikeholdsveiledning
Overflater som er enkle å rengjøre
For rengjøring anbefaler vi en bomullsklut fuktet med lunkent vann
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør.
Disse solsengene har frodig polstrede seter og robuste metallrammer i kromutseende. De svingbare setene er dekket med kunstskinn (100% polyester) og er veldig enkle å rengjøre. Du kan enkelt rengjøre setene med et mildt rengjøringsmiddel og en fuktig klut. Barmøblene er trinnløst høydejusterbare og tilpasser seg forskjellige benkehøyder og kroppsstørrelser. Det er en gulvbeskytter under bunnplaten som beskytter gulvet ditt mot stygge riper. Barkrakken er tilgjengelig i opptil 9 farger.
Materialsammensetning: 100% polyuretan
Ca. dimensjoner:
Total høyde: 74 88 cm
Total bredde: 44 cm
Total dybde: 49 cm
Setehøyde: 41 55 cm
Seteflate (BxD): 44 x 39 cm
Høyde på ryggstøtte: 33 cm
Max. Bæreevne: 135 kg
Sete
Komfortabel sittekomfort takket være polstring av høy kvalitet
Vattert setetrekk
Trekk: kunstskinn (100 % polyuretan)
Stell
Høydejusterbar med gasstrykkfjær
Sete kan dreies 360°
Materiale: Metall i kromutseende
Spesielle egenskaper
Komfortabel sittestilling takket være ryggstøtten
Belastningskapasitet: 135 kg
Mange farger å velge mellom
Vedlikeholdsveiledning
Overflater som er enkle å rengjøre
For rengjøring anbefaler vi en bomullsklut fuktet med lunkent vann
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør.
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Diese modernen Lounger verfügen über pflegeleichte Kunstlederbezüge und eine hochwertige Polsterung aus formstabilem Kaltschaum.
Die Sitze sind um 360° drehbar und die Sitzhöhe kann über einen leicht zu bedienenden Hebel stufenlos höhenverstellt werden. Gesteppte Kunstlederbezüge verleihen den Barstühlen einen exklusiven Look.
Ca. Maße: Höhe (verstellbar) 74 88 cm | Breite 44 cm | Tiefe 49 cm | Sitzhöhe 41 55 cm | Sitzbezug: Kunstleder| Maximale Belastbarkeit: 135 kg
Die robusten Gestelle aus Metall in Chrom-Optik verfügen über stabile Bodenplatten und Bodenschoner. Dadurch werden Ihre Böden vor Kratzern und anderweitigen Gebrauchsspuren geschützt.
Überzeugen Sie sich selbst von den Vorzügen dieser Bar-Möbel. Das Set ist in bis neun Farben erhältlich: schwarz, creme, grau, weiß, braun, grün, gelb, orange oder rot.
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 0 cm |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Med fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Kunstlær |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | Ja |
| Maks setehøyde: | 55 cm |
| Materialets sammensetning: | Kunstlær (100% polyuretan) |
| Materiell ramme: | Metall i kromoptikk |
| Polstret sete: | Ja |
| Rammefarge: | krom |
| Roterbar: | Ja |
| Ryggstøttehøyde: | 33 cm |
| Serienname: | Palma v2 |
| Set Artikkel: | 2-seter |
| Sitte dybde: | 49 cm |
| Sittehøyde Min: | 41 cm |
| Total bredde: | 44 cm |
| Total dybde: | 49 cm |
| Total høyde: | 74-88 cm |
| Vekt (kg): | 7 |
| kapasitet: | 135 kg |
| setehøyde: | 41 - 55 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal vektbelastning 135 kg.
- Dette produktet er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppsettings- og vedlikeholdsrådene.
- Bruk dette produktet kun innendørs.
- Dette produktet er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppsettings- og vedlikeholdsrådene.
- Bruk dette produktet kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de






