3 479,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
Bare 6 varer fortsatt tilgjengelige
Nesten utsolgt
Artikkelnummer: 323456
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Produkthøydepunkter
- Komfortabel polstring over sete og ryggstøtte
- Ramme laget av robust bøytre med gulvbeskyttere
- Spisestuestol i moderne stil, men likevel enkel og elegant
- Rask og enkel montering
- Ca. mål (BxHxD): 60x75x55 cm I Sete (BxD): 42x39 cm
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Sett med 2 stoler Bruce stoff"
Sett med 2 Bruce-stoler i stoff
Den vellykkede materialblandingen av solid bøytre og det robuste stofftrekket gjør stolen til et skikkelig blikkfang. Spisestolen imponerer ikke bare med sine utmerkede sitteegenskaper, men også med sin moderne design. Armlenene, som går over i ryggstøtten, gir behagelig sittekomfort. Lenestolen har også gulvbeskyttere, noe som gjør den egnet for alle gulvflater. Spisestolen er dessuten rask og enkel å rengjøre takket være de vedlikeholdsvennlige materialene.
Materialsammensetning: 100 % polyester
Ca. Dimensjoner:
Total høyde: 75 cm
Total bredde: 60 cm
Total dybde: 55 cm
Sittehøyde: 47 cm
Sitteflate (B x D): 42 x 39 cm
Ryggstøttehøyde: 21 cm
Armstøttehøyde: 69 cm
Vikt: 6,5 kg
Max. Belastningskapasitet: 110 kg
Sete:
Trekk: stoff
Komfortabelt polstret sete og rygg
Store armlener og rygg
Stativ:
Materiale: tre
Stabilt stativ med fire ben
Sikkert stativ
Spesielle egenskaper:
Moderne utseende møter optimal komfort
Stabil konstruksjon, slitesterkt trekk
Komfortabelt å sitte selv etter flere timer
Vedlikeholdsanvisninger:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør
Vi anbefaler en bomullsklut fuktet med lunkent vann til rengjøring.
Den vellykkede materialblandingen av solid bøytre og det robuste stofftrekket gjør stolen til et skikkelig blikkfang. Spisestolen imponerer ikke bare med sine utmerkede sitteegenskaper, men også med sin moderne design. Armlenene, som går over i ryggstøtten, gir behagelig sittekomfort. Lenestolen har også gulvbeskyttere, noe som gjør den egnet for alle gulvflater. Spisestolen er dessuten rask og enkel å rengjøre takket være de vedlikeholdsvennlige materialene.
Materialsammensetning: 100 % polyester
Ca. Dimensjoner:
Total høyde: 75 cm
Total bredde: 60 cm
Total dybde: 55 cm
Sittehøyde: 47 cm
Sitteflate (B x D): 42 x 39 cm
Ryggstøttehøyde: 21 cm
Armstøttehøyde: 69 cm
Vikt: 6,5 kg
Max. Belastningskapasitet: 110 kg
Sete:
Trekk: stoff
Komfortabelt polstret sete og rygg
Store armlener og rygg
Stativ:
Materiale: tre
Stabilt stativ med fire ben
Sikkert stativ
Spesielle egenskaper:
Moderne utseende møter optimal komfort
Stabil konstruksjon, slitesterkt trekk
Komfortabelt å sitte selv etter flere timer
Vedlikeholdsanvisninger:
Tørk av lett tilsmussing med en fuktig bomullsklut
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør
Vi anbefaler en bomullsklut fuktet med lunkent vann til rengjøring.
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Koselig trestol med behagelig polstring over sete og rygg. Stolens rygg går direkte over i de polstrede armlenene.
Stolen står på et stabilt firbent understell av kraftig tre. Takket være gulvbeskytterne under føttene unngår du riper og skader på gulvet.
Den vellykkede materialblandingen av solid bøytre og det robuste stofftrekket gjør stolen til et skikkelig blikkfang.
Kjøkkenstolen er enkel å rengjøre. Lett tilsmussing kan enkelt tørkes av med en fuktig bomullsklut. For regelmessig rengjøring er det tilstrekkelig å støvsuge overflatene med et egnet tilbehør.
Ca. mål: Total høyde: 75 cm I Total bredde: 60 cm I Total dybde: 55 cm I Setehøyde: 47 cm I Seteflate (B x D): 42 x 39 cm I Høyde på ryggstøtte: 21 cm I Høyde på armlener: 69 cm I Vekt: 6,5 kg I Maks. Belastningskapasitet: 110 kg
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Ikke justerbare armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 69 cm |
| Armlener justerbare: | nei |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Grunnleggende materiale: | Stoff |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | nei |
| Maks setehøyde: | 47 cm |
| Materialets sammensetning: | Stoff (100% polyester) |
| Materiell ramme: | Tre |
| Med hjul: | nei |
| Møbeloverflate: | Ingen spesiell utførelse |
| Polstret sete: | Ja |
| Roterbar: | nei |
| Ryggstøttehøyde: | 21 cm |
| Serienname: | Bruce |
| Set Artikkel: | 2-seter |
| Sitte dybde: | 39 cm |
| Sittehøyde Min: | 47 cm |
| Total bredde: | 60 cm |
| Total dybde: | 55 cm |
| Total høyde: | 75 cm |
| Type spisestuestol: | Vanlig spisestuestol |
| Vekt (kg): | 6 |
| kapasitet: | 110 kg |
| setehøyde: | 47 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 150 kg.
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsanvisningene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsanvisningene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de










