3 509,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
Bare 3 varer fortsatt tilgjengelige
Nesten utsolgt
Artikkelnummer: 307016
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Sett med 4 besøksstoler Aaron"
4x besøksstol Aaron
Denne besøksstolen er ideell for venterom, messer og andre arrangementer. I tillegg til sitt utseende og tidløse design, utmerker denne besøksstolen seg spesielt med sitt ergonomisk formede sete, som sikrer at selv lengre perioder med sitting ikke blir anstrengende.
Ca. Dimensjoner:
Total høyde: 84 cm
Total bredde: 43 cm
Total dybde: 50 cm
Setehøyde: 45 cm
Seteflate (BxD): 43 x 35 cm
Rygghøyde: 37 cm
Ryggbredde: 36 cm
Max. Bæreevne: 120 kg
Sete
Materiale: Tre
Komfortabel sittestilling takket være ryggstøtten
Stativ
Materiale: Metall i kromutseende
Stabilt understell med fire ben
Spesielle egenskaper
Stabelbar
Moderne, funksjonelt design
Ekstremt lett å rengjøre
Vedlikeholdsanvisning
Tørk av lett smuss med en fuktig bomullsklut
For rengjøring anbefaler vi en bomullsklut fuktet med lunkent vann
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør.
Denne besøksstolen er ideell for venterom, messer og andre arrangementer. I tillegg til sitt utseende og tidløse design, utmerker denne besøksstolen seg spesielt med sitt ergonomisk formede sete, som sikrer at selv lengre perioder med sitting ikke blir anstrengende.
Ca. Dimensjoner:
Total høyde: 84 cm
Total bredde: 43 cm
Total dybde: 50 cm
Setehøyde: 45 cm
Seteflate (BxD): 43 x 35 cm
Rygghøyde: 37 cm
Ryggbredde: 36 cm
Max. Bæreevne: 120 kg
Sete
Materiale: Tre
Komfortabel sittestilling takket være ryggstøtten
Stativ
Materiale: Metall i kromutseende
Stabilt understell med fire ben
Spesielle egenskaper
Stabelbar
Moderne, funksjonelt design
Ekstremt lett å rengjøre
Vedlikeholdsanvisning
Tørk av lett smuss med en fuktig bomullsklut
For rengjøring anbefaler vi en bomullsklut fuktet med lunkent vann
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør.
Vårt 5-stjerners produkt for deg
4x Modischer Stapelstuhl im schlichten Design. Dieser Konferenzstuhl verbindet stilvolle Eleganz mit erstklassigen Sitzeigenschaften. Er eignet sich ideal für Wartezimmer, Messen, Konferenzräume und andere Wartebereiche.
Der Stuhl ist eine bequeme Sitzgelegenheit für den täglichen Gebrauch. Die hohe Rückenlehne und die ergonomisch geformte Sitzfläche gewährleisten einen hohen Sitzkomfort. Bei Nichtnutzung kann der Lehnstuhl gestapelt und platzsparend gelagert werden.
Ca. Abmessungen dieses Modells: Gesamthöhe: 84 cm | Gesamtbreite: 43 cm | Gesamttiefe: 50 cm | Sitzhöhe: 45 cm | Sitzfläche (BxT): 43 x 35 cm | Höhe Rückenlehne: 37 cm | Breite Rückenlehne: 36 cm | Max. Belastbarkeit: 120 kg | Gewicht: 4 kg (pro Stuhl)
Der stabile Sitz des Warteraumstuhls besteht aus Holz und das standfeste 4-Fuß-Gestell ist aus robustem Metall in Chrom-Optik gefertigt. Die Materialien sind sehr pflegeleicht und können mit einem feuchten Baumwolltuch gesäubert werden.
Der kompakte Konferenzstuhl ist in bis zu zwölf verschiedenen Farben erhältlich: rot, weiß, natura, grün, orange, hellblau, grau, braun, schwarz, lila, walnuss, eiche. HINWEIS: Die Stühle werden als 4er-Set verkauft.
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Fotstøtte: | Uten fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Tre |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | nei |
| Maks setehøyde: | 45 cm |
| Materialets sammensetning: | Tre |
| Materiell ramme: | Metall i kromoptikk |
| Med hjul: | nei |
| Roterbar: | nei |
| Ryggstøttehøyde: | 37 cm |
| Serienname: | Aaron |
| Set Artikkel: | 4-seter |
| Sitte dybde: | 35 cm |
| Sitteflate (BxD): | 43 x 35 cm |
| Sittehøyde Min: | 45 cm |
| Språk i manual: | Ingen språk |
| Total bredde: | 43 cm |
| Total dybde: | 50 cm |
| Total høyde: | 84 cm |
| Vekt (kg): | 16 |
| kapasitet: | 120 kg |
| setehøyde: | 45 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 150 kg.
- Denne varen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne varen kun innendørs.
- Denne varen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne varen kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de








