Sett med 4 stoler Luna Farge: grønn | Grunnleggende materiale: Plast
3 049,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
For tiden veldig populært, det lønner seg å være rask
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 322302
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Sett med 4 stoler Luna"
Sett med 4 Luna-stoler
Disse komfortable stolene imponerer ikke bare med sine utmerkede sitteegenskaper, men også med sin spennende blanding av materialer. Seteskallene er tilgjengelige i solid plast med imitert skinntrekk, helt i fløyel, plast eller helt i stoff. Setet gjør det mulig å sitte komfortabelt selv over lengre tid. På den 4-bente basen av tre står disse besøksstolene godt ved enhver anledning.
Materialsammensetning: 100% polyuretan / 100% polypropylen / 100% polyester
Ca. Dimensjoner (plast):
Total høyde: 87 cm
Total bredde: 48 cm
Total dybde: 58 cm
Høyde på ryggstøtte: 40,5 cm
Seteflate (BxD): 44 x 44 cm
Setehøyde: 47 cm
Vekt: 6,5 kg
Lastekapasitet: 136 kg
Ca. Dimensjoner (kunstskinn, stoff, fløyel):
Total høyde: 87,5 cm
Total bredde: 49 cm
Total dybde: 58 cm
Høyde på ryggstøtte: 41 cm
Seteflate (BxD): 42,5 x 44 cm
Setehøyde: 47 cm
Vekt: 6,8 kg
Lastekapasitet: 136 kg
Sete:
Materiale trekk: plast, stoff, fløyel, kunstskinn
Seteflate behagelig polstret
Komfortabel sittestilling på grunn av ryggstøtte
Ramme:
Materiale: Hardtre (bøk)
Stabil ramme med fire ben
Spesielle egenskaper:
Spennende materialblanding
Stabil konstruksjon og slitesterkt trekk
Komfortabel sittekomfort selv etter flere timer
Vedlikeholdsveiledning:
Støvsug lett smuss eller rengjør med en fuktig klut
For rengjøring anbefaler vi en bomullsklut fuktet med lunkent vann
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør.
Disse komfortable stolene imponerer ikke bare med sine utmerkede sitteegenskaper, men også med sin spennende blanding av materialer. Seteskallene er tilgjengelige i solid plast med imitert skinntrekk, helt i fløyel, plast eller helt i stoff. Setet gjør det mulig å sitte komfortabelt selv over lengre tid. På den 4-bente basen av tre står disse besøksstolene godt ved enhver anledning.
Materialsammensetning: 100% polyuretan / 100% polypropylen / 100% polyester
Ca. Dimensjoner (plast):
Total høyde: 87 cm
Total bredde: 48 cm
Total dybde: 58 cm
Høyde på ryggstøtte: 40,5 cm
Seteflate (BxD): 44 x 44 cm
Setehøyde: 47 cm
Vekt: 6,5 kg
Lastekapasitet: 136 kg
Ca. Dimensjoner (kunstskinn, stoff, fløyel):
Total høyde: 87,5 cm
Total bredde: 49 cm
Total dybde: 58 cm
Høyde på ryggstøtte: 41 cm
Seteflate (BxD): 42,5 x 44 cm
Setehøyde: 47 cm
Vekt: 6,8 kg
Lastekapasitet: 136 kg
Sete:
Materiale trekk: plast, stoff, fløyel, kunstskinn
Seteflate behagelig polstret
Komfortabel sittestilling på grunn av ryggstøtte
Ramme:
Materiale: Hardtre (bøk)
Stabil ramme med fire ben
Spesielle egenskaper:
Spennende materialblanding
Stabil konstruksjon og slitesterkt trekk
Komfortabel sittekomfort selv etter flere timer
Vedlikeholdsveiledning:
Støvsug lett smuss eller rengjør med en fuktig klut
For rengjøring anbefaler vi en bomullsklut fuktet med lunkent vann
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør.
Vårt 5-stjerners produkt for deg
STUHL: Die Sitzschale gibt es in den Varianten Kunststoff, Samt, Stoff oder Kunstleder. Alle Varianten haben ein Sitzpolster. Das Set mit der Kunststoff-Sitzschale hat ein Polster aus Kunstleder.
DESIGN: Die Mischung aus Holz und wahlweise Kunststoff, Samt, Stoff oder Kunstleder Sitz, bietet einen nordisch gemütlichen skandi Look. Die große Auswahl an Farben bietet für jedes Ambiente etwas.
ABMESSUNGEN: Ca. Maße: (Kunststoff): Gesamthöhe: 87 cm I Gesamtbreite: 48 cm I Gesamttiefe: 58 cm I Höhe Rückenlehne: 40,5 cm I Sitzbreite: 44 cm I Sitzhöhe: 47 cm I Gewicht: 6,5 kg
ABMESSUNGEN: Ca. Maße: (Kunstleder, Stoff, Samt): Gesamthöhe: 87,5 cm I Gesamtbreite: 49 cm I Gesamttiefe: 58 cm I Höhe Rückenlehne: 41 cm I Sitzbreite: 44 cm I Sitzhöhe: 47 cm I Gewicht: 6,8 kg
LIEFERUMFANG: 4x Leicht zu montierende Stühle, inklusive Bodenschoner.
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Armlener justerbare: | Ingen armlener |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Grunnleggende materiale: | Plast |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | nei |
| Maks setehøyde: | 47 cm |
| Materialets sammensetning: | Plast |
| Materiell ramme: | Tre |
| Med hjul: | nei |
| Møbeloverflate: | Ingen spesiell utførelse |
| Polstret sete: | Ja |
| Rammefarge: | naturlig |
| Roterbar: | nei |
| Ryggstøttehøyde: | 41 cm |
| Serienname: | Luna |
| Set Artikkel: | 4-seter |
| Sitte dybde: | 43 cm |
| Sittehøyde Min: | 47 cm |
| Total bredde: | 48 cm |
| Total dybde: | 58 cm |
| Total høyde: | 87 cm |
| Type spisestuestol: | Vanlig spisestuestol |
| Vekt (kg): | 6,5 kg |
| kapasitet: | 136 kg |
| setehøyde: | 47 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 136 kg
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vær oppmerksom på. bruks- og vedlikeholdsanvisningene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vær oppmerksom på. bruks- og vedlikeholdsanvisningene.
- Bruk denne artikkelen kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de






