Skelde barstol Farge: natura
1 549,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
Tilgjengelig umiddelbart
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 320010
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp
Våre sparepakker

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Skelde barstol"
Barstol Skelde
Oppdag barstolen Skelde - den perfekte kombinasjonen av stil, komfort og allsidighet. Denne moderne barstolen er et ekte blikkfang for ditt kjøkken, din bar eller ethvert annet rom.
Barstolen har et høydejusterbart sete som enkelt kan tilpasses dine behov. 360-graders sving gjør at du kan bevege deg fritt, mens du sitter komfortabelt og med stil.
Setet på denne barstolen er laget av massivt tre fra FSC-sertifisert skogbruk. Med sine gode styrkeegenskaper er det ideelt egnet for produksjon av kvalitetsmøbler. Stativet i svart matt metall har en behagelig fotstøtte og er også svært skånsom mot gulvet, slik at det ikke skader følsomme gulv.
Ca. mål:
Totalhøyde: 56 - 80 cm
Totalbredde: 41 cm
Totaldybde: 38,5 cm
Setehøyde: 56 - 80 cm
Seteflate (B x D): 40 x 33 cm
Maks belastning: 135 kg
Vekt: 6 kg
Sete:
Materiale: tre
Setet kan rotere 360°
Stativ:
Materiale: metall
Trompetfot inkl. gulvskånere
Komfortabel fotstøtte
Egenskaper:
Trinnløs høydejustering
Lettstelte overflater
Pleieinstruksjoner:
Tørk av lett smuss med en fuktig bomullsklut
Støvsug overflater kun med passende munnstykke
Bruk ikke husholdningsrengjøringsmidler
Oppdag barstolen Skelde - den perfekte kombinasjonen av stil, komfort og allsidighet. Denne moderne barstolen er et ekte blikkfang for ditt kjøkken, din bar eller ethvert annet rom.
Barstolen har et høydejusterbart sete som enkelt kan tilpasses dine behov. 360-graders sving gjør at du kan bevege deg fritt, mens du sitter komfortabelt og med stil.
Setet på denne barstolen er laget av massivt tre fra FSC-sertifisert skogbruk. Med sine gode styrkeegenskaper er det ideelt egnet for produksjon av kvalitetsmøbler. Stativet i svart matt metall har en behagelig fotstøtte og er også svært skånsom mot gulvet, slik at det ikke skader følsomme gulv.
Ca. mål:
Totalhøyde: 56 - 80 cm
Totalbredde: 41 cm
Totaldybde: 38,5 cm
Setehøyde: 56 - 80 cm
Seteflate (B x D): 40 x 33 cm
Maks belastning: 135 kg
Vekt: 6 kg
Sete:
Materiale: tre
Setet kan rotere 360°
Stativ:
Materiale: metall
Trompetfot inkl. gulvskånere
Komfortabel fotstøtte
Egenskaper:
Trinnløs høydejustering
Lettstelte overflater
Pleieinstruksjoner:
Tørk av lett smuss med en fuktig bomullsklut
Støvsug overflater kun med passende munnstykke
Bruk ikke husholdningsrengjøringsmidler
Vårt 5-stjerners produkt for deg
DESIGN: Barhocker in rustikal-modernem Äußeren I gelungene Kombination aus Massivholz-Sitz mit edler Holzmaserung und matt-schwarzem Metall-Gestell
PRAKTISCH: Höhenverstellbarer Sitzhocker (Sitzhöhe: 56 bis 80 cm) I die Beine können auf der Fußablage am Gestell abgelegt werden (in Verbindung mit dem Sitzbereich ebenfalls höhenverstellbar)
ROBUST: Sitzbereich auf robustem Metallgestell auf stabiler Basis I die empfohlene maximale Belastbarkeit des Tresenstuhls beträgt 135 kg
MATERIAL: Der Sitz des Thekenhockers besteht aus massivem Holz mit edler Holzmaserung und wahlweise in zwei verschiedenen natürlichen Holzfärbungen
DETAILS: Höhe = 56 - 80 cm I Breite = 41 cm I Tiefe = 38,5 cm I Sitzhöhe = 56 - 80 cm I Sitzfläche (B x T) = 40 x 33 cm I Gewicht = 6 kg
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| FSC-sertifikat: | ja |
| Fotstøtte: | Med fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Tre |
| Høydejustering: | Ja |
| Maks setehøyde: | 80 cm |
| Materialets sammensetning: | Tre |
| Materiell ramme: | Metall matt svart |
| Polstret sete: | Nei |
| Rammefarge: | svart |
| Roterbar: | Ja |
| Rygglenet tilstede: | nei |
| Serienname: | Skelde |
| Set Artikkel: | Ingen sett |
| Sitte dybde: | 33 cm |
| Sittehøyde Min: | 56 cm |
| Total bredde: | 41 cm |
| Total dybde: | 38,5 cm |
| Total høyde: | 56 - 80 cm |
| Vekt (kg): | 6 |
| kapasitet: | 135 kg |
| setehøyde: | 56 - 80 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 150 kg
- Denne artikkelen er beregnet for voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst merk deg bruks- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen utelukkende innendørs.
- Denne artikkelen er beregnet for voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst merk deg bruks- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne artikkelen utelukkende innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de









