1 489,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
For tiden veldig populært, det lønner seg å være rask
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 312363
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp
Våre sparepakker

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Spisestol Maverick Velvet"
Velvet Maverick spisestol - moderne design kombinert med komfort!
Maverick hvilestol er et komfortabelt og samtidig stilig sete for daglig bruk. Det fløyelsdekkede seteskallet er polstret i sete- og ryggområdet, slik at det ikke er noe problem å sitte komfortabelt selv over lengre tid. Modellen er både høydejusterbar og roterbar 360 °, noe som gir mer fleksibilitet. Trompetbunnen av metall i kromutseende eller i matt svart/hvitt metall står for høy stabilitet og holdbarhet. Denne polstrede stolen gir en moderne stil og utfyller enhver levende atmosfære.
Materialsammensetning: 100% polyester
Ca. Mål:
Total høyde: 76 - 81 cm
Total bredde: 48 cm
Total dybde: 57 cm
Setehøyde: 43 - 48 cm
Seteflate (BxD): 48 x 52 cm
Høyde på ryggstøtte: 32 cm
Vekt: 6 kg
Sete:
Trekk: fløyel
Høydejusterbar og svingbar
Komfortabel sittekomfort selv etter flere timer
Stell:
Materiale: Metall matt svart
Materiale: Metall matt hvit
Materiale: Metall i kromutseende
Sikkert stativ
Spesielle egenskaper:
Moderne design
Lang levetid
Overflater som er enkle å vedlikeholde
Vedlikeholdsanvisning:
Ikke bruk husholdningsrengjøringsmidler
Tørk av lett smuss med en fuktig bomullsklut
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør.
Maverick hvilestol er et komfortabelt og samtidig stilig sete for daglig bruk. Det fløyelsdekkede seteskallet er polstret i sete- og ryggområdet, slik at det ikke er noe problem å sitte komfortabelt selv over lengre tid. Modellen er både høydejusterbar og roterbar 360 °, noe som gir mer fleksibilitet. Trompetbunnen av metall i kromutseende eller i matt svart/hvitt metall står for høy stabilitet og holdbarhet. Denne polstrede stolen gir en moderne stil og utfyller enhver levende atmosfære.
Materialsammensetning: 100% polyester
Ca. Mål:
Total høyde: 76 - 81 cm
Total bredde: 48 cm
Total dybde: 57 cm
Setehøyde: 43 - 48 cm
Seteflate (BxD): 48 x 52 cm
Høyde på ryggstøtte: 32 cm
Vekt: 6 kg
Sete:
Trekk: fløyel
Høydejusterbar og svingbar
Komfortabel sittekomfort selv etter flere timer
Stell:
Materiale: Metall matt svart
Materiale: Metall matt hvit
Materiale: Metall i kromutseende
Sikkert stativ
Spesielle egenskaper:
Moderne design
Lang levetid
Overflater som er enkle å vedlikeholde
Vedlikeholdsanvisning:
Ikke bruk husholdningsrengjøringsmidler
Tørk av lett smuss med en fuktig bomullsklut
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør.
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Die mit Samt überzogene Sitzschale ist im Sitz- und Rückenbereich gepolstert, sodass ein bequemes Sitzen auch über einen längeren Zeitraum kein Problem ist.
Der Trompetenfuß aus Metall in Chromoptik oder in matt- schwarzem/weißem Metall steht für hohe Stabilität und Langlebigkeit.
Ca. Maße: Gesamthöhe: 76 - 81 cm I Gesamtbreite: 48 cm I Gesamttiefe: 57 cm I Sitzhöhe: 43 - 48 cm I Sitzfläche (BxT): 48 x 52 cm I Höhe der Rückenlehne: 32 cm I Gewicht: 6 kg
Das Modell ist sowohl höhenverstellbar als auch um 360° drehbar und verspricht somit mehr Flexibilität. Dieser Polsterstuhl verleiht ein modernes Flair und ergänzt wunderbar jedes Wohnambiente.
Wählen Sie aus bis zu acht verschiedenen Sitzfarben Ihren persönlichen Favoriten aus: blau, braun, creme, dunkelgrau, grau, pink, rot, schwarz.
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Ikke justerbare armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 0 cm |
| Armlener justerbare: | Ingen armlener |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Grunnleggende materiale: | Fløyel |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | Ja |
| Maks setehøyde: | 48 cm |
| Materialets sammensetning: | Stoff (100% polyester) |
| Materiell ramme: | metall |
| Med hjul: | nei |
| Møbeloverflate: | Ingen spesiell utførelse |
| Polstret sete: | Ja |
| Rammefarge: | krom |
| Roterbar: | nei |
| Ryggstøttehøyde: | 32 cm |
| Serienname: | Maverick |
| Sitte dybde: | 52 cm |
| Sitteflate (BxD): | 48 x 52 cm |
| Sittehøyde Min: | 43 cm |
| Total bredde: | 48 cm |
| Total dybde: | 57 cm |
| Total høyde: | 76 - 81 cm |
| Type spisestuestol: | Vanlig spisestuestol |
| Vekt (kg): | 6 |
| kapasitet: | 120 kg |
| setehøyde: | 43 - 48 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 120 KG.
- Denne varen er beregnet for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Denne varen er beregnet for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de






