1 279,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
For tiden veldig populært, det lønner seg å være rask
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 312184
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Spisestol Troyes Velvet Round"
Spisestol i fløyel Troyes - lar hvert rom skinne i ny prakt!
Denne fasjonable spisestolen gir hvert rom et eksklusivt utseende. Den komfortable stolen imponerer ikke bare med sine utmerkede sitteegenskaper, men også med den spennende materialblandingen av fløyel og tre. Seteskallet er dekket med et lettstelt fløyelsdeksel, et polstret sete sørger også for en behagelig sittefølelse, selv etter å ha sittet lenge. På den svingbare 4-benbunnen laget av bøk eller eik, ser denne spisestolen ganske enkelt bra ut ved enhver anledning og kan brukes raskt fra hvilken som helst side.
Materialesammensetning: 100% polyester
Ca. Dimensjoner:
Total høyde: 84 cm
Total bredde: 48 cm
Total dybde: 56 cm
Setehøyde: 48 cm
Seteflate (BxD): 48 x 42 cm
Rygghøyde: 45 cm
Max. Bæreevne: 120 kg
Vekt: 6 kg
Sete:
Trekk: Fløyel
Komfortabel sittestilling takket være ryggstøtte
Seteflate behagelig polstret
Stell:
Materiale: Tre
Rotérbart
Stabil ramme med fire ben
Spesielle funksjoner:
Moderne design
Overflater som er enkle å rengjøre
Setet kan dreies 360°
Vedlikeholdsanvisning:
Tørk av lett smuss med en fuktig bomullsklut
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør
Ikke bruk husholdningsrengjøringsmidler.
Denne fasjonable spisestolen gir hvert rom et eksklusivt utseende. Den komfortable stolen imponerer ikke bare med sine utmerkede sitteegenskaper, men også med den spennende materialblandingen av fløyel og tre. Seteskallet er dekket med et lettstelt fløyelsdeksel, et polstret sete sørger også for en behagelig sittefølelse, selv etter å ha sittet lenge. På den svingbare 4-benbunnen laget av bøk eller eik, ser denne spisestolen ganske enkelt bra ut ved enhver anledning og kan brukes raskt fra hvilken som helst side.
Materialesammensetning: 100% polyester
Ca. Dimensjoner:
Total høyde: 84 cm
Total bredde: 48 cm
Total dybde: 56 cm
Setehøyde: 48 cm
Seteflate (BxD): 48 x 42 cm
Rygghøyde: 45 cm
Max. Bæreevne: 120 kg
Vekt: 6 kg
Sete:
Trekk: Fløyel
Komfortabel sittestilling takket være ryggstøtte
Seteflate behagelig polstret
Stell:
Materiale: Tre
Rotérbart
Stabil ramme med fire ben
Spesielle funksjoner:
Moderne design
Overflater som er enkle å rengjøre
Setet kan dreies 360°
Vedlikeholdsanvisning:
Tørk av lett smuss med en fuktig bomullsklut
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør
Ikke bruk husholdningsrengjøringsmidler.
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Dieser moderneDieser moderne drehbare Esszimmerstuhl Troyes Samt ist durch die hochwertige Polsterung der Sitzfläche und der Rückenlehne besonders komfortabel. drehbare Esszimmerstuhl Troyes Samt ist durch die hochwertige Polsterung der Sitzfläche zzgl. der Rückenlehne besonders komfortabel.
Das moderne 4-Fuß Gestell aus Holz, wahlweise Buche- oder Eichenholz, ist mit Bodenschonern ausgestattet, diese verhindern das Rutschen und hinterlassen keine Streifen oder Kratzer auf Fliesen, Parkett oder Laminat.
Ca. Maße: Gesamthöhe: 84 cm I Gesamtbreite: 48 cm I Gesamttiefe: 56 cm I Sitzhöhe: 48 cm I Sitzfläche (BxT): 48 x 42 cm I Höhe Rückenlehne: 45 cm I Max. Belastbarkeit: 120 kg I Gewicht: 6 kg
Wählen Sie ihren persönlichen Favoriten aus bis zu acht verschiedenen Farben aus: blau, braun, creme, dunkelgrau, grau, pink, rot oder schwarz. Beim Gestell wählen Sie aus bis zu drei verschiedenen Farben aus: walnuss, weiß oder natura.
Dieser Polsterstuhl fügt sich harmonisch in jeden Raum ein. Troyes ist ein echter Hingucker und die perfekte Ergänzung moderner Einrichtungsstile. Dank seiner verarbeiteten Materialien ist dieser Stuhl besonders pflegeleicht.
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 0 cm |
| Armlener justerbare: | Ingen armlener |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Grunnleggende materiale: | Fløyel |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | nei |
| Maks setehøyde: | 48 cm |
| Materialets sammensetning: | Stoff (100% polyester) |
| Materiell ramme: | Tre |
| Med hjul: | nei |
| Møbeloverflate: | Ingen spesiell utførelse |
| Polstret sete: | nei |
| Rammefarge: | naturlig |
| Roterbar: | nei |
| Ryggstøttehøyde: | 45 cm |
| Serienname: | Troyes |
| Set Artikkel: | Ingen sett |
| Sitte dybde: | 42 cm |
| Sitteflate (BxD): | 48 x 42 cm |
| Sittehøyde Min: | 48 cm |
| Total bredde: | 48 cm |
| Total dybde: | 56 cm |
| Total høyde: | 84 cm |
| Type spisestuestol: | Vanlig spisestuestol |
| Vekt (kg): | 6 |
| kapasitet: | 120 kg |
| setehøyde: | 48 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 120 kg.
- Dette produktet er ment for bruk av voksne personer og er ikke leketøy.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk dette produktet kun innendørs.
- Dette produktet er ment for bruk av voksne personer og er ikke leketøy.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk dette produktet kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de





