1 739,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
For tiden veldig populært, det lønner seg å være rask
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 1518760105
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Stolen Cassidy Stoff"
Sete:
| Særligheter:
|
Understell:
| Pleietips:
|
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Durch die gepolsterte Sitzfläche und die bequemen Armlehnen bietet dieser Esszimmerstuhl einen hohen Sitzkomfort. Der stilvolle Stuhl mit pflegeleichtem Stoffbezug fügt sich durch das schlichte edle Design harmonisch in jeden Raum ein.
Das robuste Holzgestell ist mit Bodenschonern ausgestattet, diese verhindern das Rutschen und hinterlassen keine Streifen oder Kratzer auf Fliesen, Parkett oder Laminat.
Ca. Maße: Gesamtbreite: 67 cm | Gesamttiefe: 60 cm | Gesamthöhe: 83 cm | Sitzhöhe: 46 cm | Sitzfläche (BxT): 44 x 45 cm | Rückenlehnenhöhe: 42 cm | Armlehnenhöhe: 61 cm | Max. Belastbarkeit: 150 kg
Die Formgebung des Stuhls und die hochwertige Polsterung ermöglichen eine bequemes Verweilen auch über mehrere Stunden hinweg. Überzeugen Sie sich selbst von den Vorzügen dieses Modells.
Wählen Sie aus bis zu 13 Bezugsfarben: Beige, Blau, Braun, Creme, Dunkelgrau, Gelb, Grau, Grün, Lila, Orange, Rot, Schwarz oder Taupe. Darüber hinaus stehen bis zu 6 Gestellfarben zur Verfügung (siehe Bestellsortiment).
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Ikke justerbare armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 22 cm |
| Armlener justerbare: | nei |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Grunnleggende materiale: | Stoff |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | nei |
| Maks setehøyde: | 46 cm |
| Materialets sammensetning: | Stoff (100% polyester) |
| Materiell ramme: | Tre |
| Med hjul: | nei |
| Møbeloverflate: | Ingen spesiell utførelse |
| Polstret sete: | Ja |
| Rammefarge: | naturlig |
| Roterbar: | Ja |
| Ryggstøttehøyde: | 42 cm |
| Serienname: | Cassidy |
| Sitte dybde: | 45 cm |
| Sitteflate (BxD): | 44 x 45 cm |
| Sittehøyde Min: | 46 cm |
| Total bredde: | 67 cm |
| Total dybde: | 60 cm |
| Total høyde: | 83 cm |
| Type spisestuestol: | Vanlig spisestuestol |
| Vekt (kg): | 12 |
| kapasitet: | 150 kg |
| setehøyde: | 46 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 150 kg.
- Dette produktet er kun ment for voksne og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk dette produktet kun innendørs.
- Dette produktet er kun ment for voksne og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk dette produktet kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de





