989,90 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
Tilgjengelig umiddelbart
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 101810902
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Produkthøydepunkter
- Svingstol med trekk i kunstskinn - 100 % polyuretan.
- Høydejusterbar, svingbar metallramme i kromlook.
- Ca. mål: BxHxD: 44x74 - 88 x49 cm | Sittehøyde: 41 - 55 cm.
- Stilig vattert setetrekk.
- Dreiestolen er tilgjengelig i 10 farger.
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp
Våre sparepakker

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Stolen Palma V2"
Palma Lounger V2 Kunstskinn
Loungestolen Palma V2 i kunstskinndesign er en komfortabel og samtidig stilig stol for daglig bruk. Den er et perfekt supplement til moderne innredede rom, og de sterke fargene utstråler en ungdommelig sjarm. Loungestolen har et sjenerøst polstret sete som gjør det mulig å sitte komfortabelt selv over lengre tid. Trekket i skinnimitasjon av 100 % polyuretan med spesiell quilting gir lenestolen et eksklusivt utseende. Takket være de vedlikeholdsvennlige materialene er setet raskt og enkelt å rengjøre. Palma V2-modellen er både høydejusterbar og 360° roterbar, noe som gir større fleksibilitet.
Materialsammensetning: 100 % polyuretan
Sete:
Komfortabel sittekomfort takket være polstring av høy kvalitet
Stilfullt vattert setetrekk
Kunstlærtrekk: 100 % polyuretan
Stativ:
Høydejusterbar med gasstrykkfjær
Setet kan dreies 360°
Materiale: Metall i krom-look
Spesielle egenskaper:
Komfortabel sittestilling på grunn av ryggstøtten
Belastningskapasitet: 135 kg
Mange farger å velge mellom
Vedlikeholdsanvisninger:
Velstelte overflater.
Til rengjøring anbefaler vi en bomullsklut fuktet med lunkent vann.
Overflater bør kun støvsuges med egnet tilbehør.
Loungestolen Palma V2 i kunstskinndesign er en komfortabel og samtidig stilig stol for daglig bruk. Den er et perfekt supplement til moderne innredede rom, og de sterke fargene utstråler en ungdommelig sjarm. Loungestolen har et sjenerøst polstret sete som gjør det mulig å sitte komfortabelt selv over lengre tid. Trekket i skinnimitasjon av 100 % polyuretan med spesiell quilting gir lenestolen et eksklusivt utseende. Takket være de vedlikeholdsvennlige materialene er setet raskt og enkelt å rengjøre. Palma V2-modellen er både høydejusterbar og 360° roterbar, noe som gir større fleksibilitet.
Materialsammensetning: 100 % polyuretan
Sete:
Komfortabel sittekomfort takket være polstring av høy kvalitet
Stilfullt vattert setetrekk
Kunstlærtrekk: 100 % polyuretan
Stativ:
Høydejusterbar med gasstrykkfjær
Setet kan dreies 360°
Materiale: Metall i krom-look
Spesielle egenskaper:
Komfortabel sittestilling på grunn av ryggstøtten
Belastningskapasitet: 135 kg
Mange farger å velge mellom
Vedlikeholdsanvisninger:
Velstelte overflater.
Til rengjøring anbefaler vi en bomullsklut fuktet med lunkent vann.
Overflater bør kun støvsuges med egnet tilbehør.
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Palma V2 svingstol med skinnimitasjon - Takket være det polstrede setet og ryggstøtten gir denne spisestolen høy sittekomfort. Setet kan svinges, slik at du alltid har oversikt over alt.
Denne stolen er en komfortabel og samtidig stilig stol for daglig bruk. Setetrekket av høy kvalitet er laget av slitesterkt og lettstelt kunstskinn (100 % polyuretan).
Ca. dimensjoner: Maksimal belastning 135 kg | Høyde (justerbar) 74 - 88 cm | Bredde 44 cm | Dybde 49 cm | Setehøyde 41 - 55 cm | Setetrekk: kunstskinn | Ramme: krom-look metall | Vekt: 12 kg | Merk: Hvilestolen leveres delvis montert.
Det vatterte setetrekket gir stolen et eksklusivt utseende. Palma V2 er enkel å rengjøre og kan vaskes med et mildt rengjøringsmiddel og en fuktig klut. Metallrammen i kromlook er et glamorøst blikkfang.
Denne modellen er tilgjengelig i forskjellige versjoner. Velg mellom opptil ti farger: lysebrun, svart, kremfarget, grå, hvit, brun, grønn, gul, oransje eller rød.
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 0 cm |
| Armlener justerbare: | Ingen armlener |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Grunnleggende materiale: | Kunstlær |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | Ja |
| Maks setehøyde: | 55 cm |
| Materialets sammensetning: | Kunstlær (100% polyuretan) |
| Materiell ramme: | Metall i kromoptikk |
| Med hjul: | nei |
| Møbeloverflate: | Ingen spesiell utførelse |
| Polstret sete: | Ja |
| Rammefarge: | krom |
| Roterbar: | Ja |
| Ryggstøttehøyde: | 33 cm |
| Serienname: | Palma v2 |
| Sitte dybde: | 39 cm |
| Sitteflate (BxD): | 44 x 39 cm |
| Sittehøyde Min: | 41 cm |
| Total bredde: | 44 cm |
| Total dybde: | 49 cm |
| Total høyde: | 74 - 88 cm |
| Type spisestuestol: | Vanlig spisestuestol |
| Vekt (kg): | 7 |
| kapasitet: | 135 kg |
| setehøyde: | 41 - 55 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 135 kg.
- Denne varen er beregnet for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne varen kun innendørs.
- Denne varen er beregnet for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk denne varen kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de











