1 659,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
Tilgjengelig umiddelbart
Tilgjengelig
Artikkelnummer: 313122
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Produkthøydepunkter
- Polstret stol med stofftrekk - 100% polyester.
- Trestamme i valgfritt bøk eller eik.
- Ca. mål: BxHxD: 61x88x58cm | Sittehøyde: 47 cm.
- Retrostol med gulvbeskyttere.
- Holdbart og lettstelt trekk.
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Stolen Utrecht Stoff"
Sete:
Trekk: stoff
Stor arm- og ryggstøtte
Sete, arm- og ryggstøtte med bekvem polstring
Understell:
Materiale: tre
Stabilt 4-fot-understell
Særligheter:
Modernt utseende møter optimal komfort
Sitte komfortabel i timevis
Trekket er slitfast & lett å rengjøre
Pleietips:
Ved rengjørelsen anbefaler vi å bruke en bomullklut fuktet med lunkent vann
Ikke bruk vanlige midler for husholdsrengjøring
Overflater skal kun suges med riktig dyse
Trekk: stoff
Stor arm- og ryggstøtte
Sete, arm- og ryggstøtte med bekvem polstring
Understell:
Materiale: tre
Stabilt 4-fot-understell
Særligheter:
Modernt utseende møter optimal komfort
Sitte komfortabel i timevis
Trekket er slitfast & lett å rengjøre
Pleietips:
Ved rengjørelsen anbefaler vi å bruke en bomullklut fuktet med lunkent vann
Ikke bruk vanlige midler for husholdsrengjøring
Overflater skal kun suges med riktig dyse
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Spisestuestolen Utrecht passer perfekt i ethvert kjøkken og gir rommet ditt et elegant preg. Stolen er komfortabel polstret, trukket i slitesterkt stoff, og har armlener.
Og når det gjelder sittekomfort, er Utrecht en fulltreffer. Den brede sitteflaten og høye ryggstøtten gir god komfort. Robuste treben gir stabilitet.
Stolbeina har gulvbeskyttere som forhindrer glidning og etterlater ingen merker eller riper på fliser, parkett eller laminat.
Denne modellen er allsidig med sine ulike sete: beige, blå, brun, mørk grå, grå, grønn, svart, taupe; og rammefarger: svart, natur eller valnøtt.
Totalmål: H 88 x B 61 x D 57,5 cm | Sittehøyde: 47 cm | Sitteflate: B 40 x D 42 cm | Ryggstøttehøyde: 52 cm | Ryggstøttebredde: 52 cm | Vekt: 10 kg
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Ikke justerbare armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 66 cm |
| Armlener justerbare: | nei |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Grunnleggende materiale: | Stoff |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | nei |
| Maks setehøyde: | 47 cm |
| Materialets sammensetning: | Stoff (100% polyester) |
| Materiell ramme: | Tre |
| Med hjul: | nei |
| Møbeloverflate: | Ingen spesiell utførelse |
| Polstret sete: | Ja |
| Rammefarge: | naturlig |
| Roterbar: | nei |
| Ryggstøttehøyde: | 40 cm |
| Serienname: | Utrecht |
| Set Artikkel: | Ingen sett |
| Sitte dybde: | 42 cm |
| Sitteflate (BxD): | 40 x 42 cm |
| Sittehøyde Min: | 47 cm |
| Total bredde: | 61 cm |
| Total dybde: | 57,5 cm |
| Total høyde: | 88 cm |
| Type spisestuestol: | Vanlig spisestuestol |
| Vekt (kg): | 10 |
| kapasitet: | 150 kg |
| setehøyde: | 47 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 150 kg
- Dette produktet er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppsetnings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk dette produktet kun innendørs.
- Dette produktet er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppsetnings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk dette produktet kun innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de











