Kontorstol XXL Xanthos Fargevarianter: svart
2 499,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
Bare 1 varer fortsatt tilgjengelige
Nesten utsolgt
Artikkelnummer: 19616601
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Produkthøydepunkter
- Kapasitet opptil 210 kg
- Trinnløs høyderegulering
- Ergonomisk ryggstøtte
- Lettstelt kunstlær
- Solid krom-metallramme
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Kontorstol XXL Xanthos"
Xanthos kontorstol
Kontorstolen BIG Xanthos er designet for ergonomi og spenst, med en lastekapasitet på opptil 210 kg. Kontinuerlig høydejustering og en innebygd vippemekanisme gir individuelle justeringsmuligheter. De polstrede armlenene og rygglene samt XXL-setebredden fremmer sittekomforten. En metallramme med krom-utseende og jevnt løpende hjul garanterer stabilitet og bevegelighet på forskjellige overflater. Dekselet i kunstskinn er lett å ta vare på og designet for langvarig bruk.
Materialsammensetning: 100% polyuretan
Ca dimensjoner:
Total høyde: 115 - 125 cm
Total bredde: 62cm
Total dybde: 70 cm
Setehøyde: 45 - 55 cm
Sete (BxD): 52 x 52 cm
Armlenehøyde: 69 - 79 cm
Rygghøyde: 70 cm
Ryggtykkelse: 10 cm
Tykkelse av setepute: 13 cm
Maks lastekapasitet: 210 kg
Sete:
Deksel: kunstskinn
Sete, armlen og rygg komfortabelt polstret
XXL setebredde
Ramme:
Materiale: metall
Stabil base med fem jevntgående hjul
Alle deler forsterket
Spesifikasjoner:
Trinnløs høydejusterbar
Innebygd vippemekanisme
Sitter komfortabelt selv etter flere timer
Lastekapasitet: opptil 210 kg
Vedlikeholdsinstruksjoner:
Tørk av lett smuss med en fuktig bomullsklut
Til rengjøring anbefaler vi en bomullsklut fuktet med lunkent vann
Støvsug kun overflater med egnet feste
Kontorstolen BIG Xanthos er designet for ergonomi og spenst, med en lastekapasitet på opptil 210 kg. Kontinuerlig høydejustering og en innebygd vippemekanisme gir individuelle justeringsmuligheter. De polstrede armlenene og rygglene samt XXL-setebredden fremmer sittekomforten. En metallramme med krom-utseende og jevnt løpende hjul garanterer stabilitet og bevegelighet på forskjellige overflater. Dekselet i kunstskinn er lett å ta vare på og designet for langvarig bruk.
Materialsammensetning: 100% polyuretan
Ca dimensjoner:
Total høyde: 115 - 125 cm
Total bredde: 62cm
Total dybde: 70 cm
Setehøyde: 45 - 55 cm
Sete (BxD): 52 x 52 cm
Armlenehøyde: 69 - 79 cm
Rygghøyde: 70 cm
Ryggtykkelse: 10 cm
Tykkelse av setepute: 13 cm
Maks lastekapasitet: 210 kg
Sete:
Deksel: kunstskinn
Sete, armlen og rygg komfortabelt polstret
XXL setebredde
Ramme:
Materiale: metall
Stabil base med fem jevntgående hjul
Alle deler forsterket
Spesifikasjoner:
Trinnløs høydejusterbar
Innebygd vippemekanisme
Sitter komfortabelt selv etter flere timer
Lastekapasitet: opptil 210 kg
Vedlikeholdsinstruksjoner:
Tørk av lett smuss med en fuktig bomullsklut
Til rengjøring anbefaler vi en bomullsklut fuktet med lunkent vann
Støvsug kun overflater med egnet feste
Vårt 5-stjerners produkt for deg
XXL sittekomfort - Nyt maksimal sittekomfort med en sjenerøs sittebredde og 13 cm setepute, med et slitesterkt kunstlærtrekk.
Ergonomisk design - Denne trinnløse justerbare kontorstolen fremmer en sunn sittestilling med sitt design og innebygde vippefunksjon for dynamisk sittestilling i hverdagen.
Robust - Den solide metallkonstruksjonen med glansfull kromfinish gir ikke bare et attraktivt utseende, men sikrer også stabilitet og tåler opptil 210 kg.
Mobilitet - Enten om hard eller teppebelagt gulv, de fem lettløpende hjulene på kryssfoten sørger for enkel bevegelse på alle overflater.
Lettstelt materiale - Trekket i høykvalitets polyuretan er enkelt å rengjøre og ideelt for langvarig bruk på kontoret og i hjemmekontoret.
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Ikke justerbare armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 69 - 79 cm |
| Armlener justerbare: | nei |
| Ergonomisk S-form: | nei |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Uten fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Kunstlær |
| Høydejustering: | Ja |
| LED belysning: | nei |
| Maks setehøyde: | 55 cm |
| Massasje-funksjon: | nei |
| Materiale hjul: | Plast |
| Materiale polsterfylling: | Kaldskum |
| Materialets sammensetning: | Kunstlær (100% polyuretan) |
| Materiell ramme: | Metall i kromoptikk |
| Med hjul: | Ja |
| Nakkestøtte tilstede: | nei |
| Nedre ryggstøtte justerbar: | nei |
| Rammefarge: | krom |
| Roterbar: | Ja |
| Rygglenet høydejusterbar: | nei |
| Rygglenet tilstede: | Ja |
| Ryggstøttehøyde: | 70 cm |
| Serienname: | Xxl xanthos |
| Setetype: | Høydejusterbar |
| Setevarme: | nei |
| Sitte dybde: | 70 cm |
| Sitteflate (BxD): | 52 x 52 cm |
| Sittehøyde Min: | 45 cm |
| Språk i manual: | Universell |
| Total bredde: | 62 cm |
| Total dybde: | 70 cm |
| Total høyde: | 115 - 125 cm |
| Type ryggstøtte: | Vippbar, kan festes i en posisjon |
| Type stol: | Kontorstol |
| Vekt (kg): | 17 |
| kapasitet: | 210 kg |
| setehøyde: | 45 - 55 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 210 kg
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vær oppmerksom på. oppsett- og vedlikeholdsanvisningene.
- Bruk denne artikkelen utelukkende innendørs.
- Denne artikkelen er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vær oppmerksom på. oppsett- og vedlikeholdsanvisningene.
- Bruk denne artikkelen utelukkende innendørs.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de









