Sett med 2 barstoler Lazio stoff Farge: brun
1 639,00 kr
inkl. mvaGratis frakt
Gratis
Levering i løpet av få virkedager
(Pakkeservice)
Rask levering
Bare 9 varer fortsatt tilgjengelige
Nesten utsolgt
Artikkelnummer: 307049
Levering og frakt
Fraktkostnader
- Frakten er alltid gratis for våre kunder.
Leveringsmetoder
- Vi tilbyr levering med pakke eller spedisjon – avhengig av størrelse og vekt på bestilte varer.
- Pakkelevering skjer innen 5-7 virkedager.
- Spedisjonslevering skjer innen 7-10 virkedager.
Levering til ønsket adresse
Pakkelevering:
- Leveringen skjer til døren, i unntakstilfeller til fortauskanten.
- Vi leverer også til andre adresser på forespørsel, f.eks. til familie, venner eller arbeidsplassen.
- Er du ikke hjemme?
Transportøren leverer pakken til en nabo eller et hentested i nærheten og legger igjen en melding.
(Dette alternativet gjelder kun for pakkelevering.)
Spedisjonslevering:
- Du vil bli kontaktet for å avtale leveringstidspunkt før levering.
- Levering til fortauskanten.
Informasjon om leveringsomfang
- Pakken inneholder kun det bestilte produktet.
- Dekorartikler eller andre objekter vist på produktbildene er ikke en del av leveransen.
Vis mer produktinformasjon
Tjenester
- Betal innen 30 dager
- Utmerket kundeservice
- SSL-kryptering for et sikkert kjøp

Johan og teamet hans hjelper deg gjerne med alle spørsmål du måtte ha om produktene våre!
Massebestilling eller bedriftsforespørsel?
Skriv til oss på b2b@barkrakk.no
Hvor nyttig er denne siden
for ditt kjøpsvalg?
for ditt kjøpsvalg?
Beskrivelse
Produktinformasjon "Sett med 2 barstoler Lazio stoff"
Sett med 2 Lazio barkrakker
Denne krakken imponerer med sin stilige design. Setet er dekket med stoff og ferdig med forseggjorte dekorative sømmer. Ved hjelp av gassheisen kan denne modellen justeres trinnløst til ønsket høyde, slik at den passer perfekt til enhver benkehøyde. Fotstøtten, som sikrer veldig god sittekomfort, kan justeres synkront med setets høyde. Setet kan roteres 360° med fotstøtten.
Total høyde: 83-104 cm
Total bredde: 46 cm
Total dybde: 49 cm
Setehøyde: 60-81 cm
Seteflate (BxD): 33 x 36 cm
Høyde på ryggstøtte: 25 cm
Diameter på bunnplate: 38,5 cm
Max. Maks. belastning: 120 kg
Vekt: 7 kg
.
Denne krakken imponerer med sin stilige design. Setet er dekket med stoff og ferdig med forseggjorte dekorative sømmer. Ved hjelp av gassheisen kan denne modellen justeres trinnløst til ønsket høyde, slik at den passer perfekt til enhver benkehøyde. Fotstøtten, som sikrer veldig god sittekomfort, kan justeres synkront med setets høyde. Setet kan roteres 360° med fotstøtten.
Materialsammensetning: 100% polyester
Total høyde: 83-104 cm
Total bredde: 46 cm
Total dybde: 49 cm
Setehøyde: 60-81 cm
Seteflate (BxD): 33 x 36 cm
Høyde på ryggstøtte: 25 cm
Diameter på bunnplate: 38,5 cm
Max. Maks. belastning: 120 kg
Vekt: 7 kg
Sete:
Trekk: stoff
Lett avrundet ryggstøtte for bedre sittekomfort
Stilig dekorsøm
Stell:
Materiale: metall i kromlook
Stilig fotstøtte
Trumpetfot inkl. gulvbeskytter
Støtte: metall i kromlook
Stilig fotstøtte
Trompetfot inkl. gulvbeskytter. Gulvbeskytter
Spesielle egenskaper:
Komfortabelt polstret sete og ryggstøtte
Sete kan dreies 360°
Komfortabel sittekomfort selv etter flere timer
Vedlikeholdsveiledning:
Tørk av lett smuss med en fuktig bomullsklut
Støvsug kun overflater med egnet tilbehør
Ikke bruk husholdningsrengjøringsmidler
.
Vårt 5-stjerners produkt for deg
Der zeitlose und moderne Hocker LAZIO verfügt über eine Fußstütze und ist sowohl höhenverstellbar als auch drehbar und passt sich somit Ihren Wünschen individuell an
Der Sitz ist um 360° drehbar und kann mit dem Hebel stufenlos höhenverstellt werden. Die bequeme Polsterung des Sitzes sorgt für angenehmen Komfort und die in das Metallgestell integrierte Fußstütze unterstützt eine aufrechte und bequeme Sitzhaltung.
Ca. Maße: Gesamthöhe: 83-104 cm | Gesamtbreite: 46 cm | Gesamttiefe: 49 cm | Sitzhöhe: 60-81 cm | Sitzfläche (BxT): 33 x 36 cm | Höhe Rückenlehne: 25 cm | Max. Belastbarkeit: 120 kg | Gewicht: 7 kg
Durch den Trompetenfuß ist das Metallgestell des Stuhls besonders robust und standfest. Bodenschoner sorgen dafür, dass Ihre Böden frei von Kratzern und Gebrauchsspuren bleiben.
Wählen Sie aus zehn unterschiedlichen Farben Ihren Favoriten aus: taupe, schwarz, rot, orange, grün, grau, dunkelgrau, creme, braun, blau
Egenskaper
| Armlene funksjon: | Uten armlener |
|---|---|
| Armlenehøyde: | 0 cm |
| FSC-sertifikat: | nei |
| Fotstøtte: | Med fotstøtte |
| Grunnleggende materiale: | Stoff |
| Gulvbeskyttere: | Ja |
| Høydejustering: | Ja |
| Maks setehøyde: | 81 cm |
| Materialets sammensetning: | Stoff (100% polyester) |
| Materiell ramme: | Metall i kromoptikk |
| Polstret sete: | Ja |
| Rammefarge: | krom |
| Roterbar: | Ja |
| Rygglenet tilstede: | Ja |
| Ryggstøttehøyde: | 25 cm |
| Serienname: | Lazio |
| Set Artikkel: | 2-seter |
| Sitte dybde: | 49 cm |
| Sitteflate (BxD): | 33 x 36 cm |
| Sittehøyde Min: | 60 cm |
| Total bredde: | 46 cm |
| Total dybde: | 49 cm |
| Total høyde: | 83-104 cm |
| Vekt (kg): | 7 |
| kapasitet: | 120 kg |
| setehøyde: | 60 -81 cm |
| Stil: | Moderne |
Datablad
1
Sikkerhetsinstruksjoner
- Maksimal belastning 120 kg
- Dette produktet er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk dette produktet utelukkende innendørs.
- Advarsel. Gass&fjlig.æren kan bare byttes ut av opplært personale.
- Dette produktet er ment for bruk av voksne personer og er ikke en leke.
- Vennligst følg oppstillings- og vedlikeholdsinstruksjonene.
- Bruk dette produktet utelukkende innendørs.
- Advarsel. Gass&fjlig.æren kan bare byttes ut av opplært personale.
Kontakter til produsenten og ansvarlig person
CLP Trading GmbH, Triftenstraße 93, 32791 Lage | info@clp.de

















